Конкурси

Підсумки онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Барвисті кольори королеви Осені»у ЗДО № 33 «Маринка»

Осінь – надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Дошкільнята разом зі своїми батьками змогли відтворити всю неповторність осінньої краси й проявили свої творчі здібності й неймовірну фантазію, взявши участь в онлайн-конкурсі спільних робіт «Барвисті кольори королеви Осені».

Різноманіття осінніх поробок просто вражало!

Підсумувавши підсумки конкурсу, журі визначило:

  1. Визнати переможцями онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Барвисті кольори королеви Осені» і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

  1. Родину Соларьової Катерини з спільною роботою «Тепло рідного дома» (група середнього дошкільного віку «Казка»).
  2. Родину Головченко Аріни з спільною роботою «Осіння пташка» (група середнього дошкільного віку «Казка»).
  3. Родину Степаненка Олександра з спільною роботою «Різнобарвний павич» (група раннього віку «Гномики»).

за зайняте ІI місце:

  1. Родину Драги Іллі з спільною роботою «Казковий ведмедик» (група раннього віку «Метелики»).
  2. Родину Пабат Діани з спільною роботою «Осінній подарунок для їжачка» (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»).
  3. Родину Провідошина Марка з спільною роботою «У гості до їжачка» (група молодшого дошкільного віку «Бджілки»).

за зайняте ІII місце:

  1. Родину Куриленка Івана з спільною роботою «Осінній наряд тітоньки Сови» (група старшого дошкільного віку «Соняшники»).
  2. Родину Бережного Кіріла з спільною роботою «Сонячне ведмежатко» (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом старшого дошкільного віку «Калинка»).
  3. Родину Ольховського Володимира та Івана з спільною роботою «Квітковий дивограй» (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом старшого дошкільного віку «Калинка»).
  4. Родину Парфила Ярослава з спільною роботою «Строкатий півник» (група молодшого дошкільного віку «Бджілки»).
  5. Нагородити Подякою дошкільного навчального закладу:
  6. Родину Бондаренко Вероніки з спільною роботою «Веселі горобці» (група старшого дошкільного віку «Дзвоники»).
  7. Родину Лобаса Богдана з спільною роботою «Осіння криниця – чиста водиця» (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»).
  8. Родину Туркіної Марії з спільною роботою «Гарбуз-чарівник» (група старшого дошкільного віку «Барвінок»).
  9. Родину Сіробаби Артема з спільною роботою «Осіння парасолька» (група старшого дошкільного віку «Соняшники»).
  10. Родину Коханої Злати з спільною роботою «Щедрі дари королеви Осені» (група середнього дошкільного віку «Волошка»).
  11. Родину Олексенка Сіона з спільною роботою «Казковий дім» (група середнього дошкільного віку «Казка»).
  12. Родину Вакуленка Михайла з спільною роботою «В осінньому лісовому царстві» (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Веселка»).
  13. Нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу в номінації «Приз глядацьких симпатій» за змістовний, креативний, різноплановий підхід та естетично оформлену презентацію, активну співпрацю з батьками:
  14. Вихователів групи раннього віку «Гномики» Черкашину В.В., Московченко Ю.Р.
  15. Вихователів групи старшого дошкільного віку «Соняшники» Авраменко Є.С., Лаврик Л.П.
  16. Вихователя різновікової спеціальної групи для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Веселка» Борисову Л.В.

Вітаємо переможців та дякуємо всім батькам за активну участь!

 

 

Групові презентації до конкурсу “Барвисті кольори королеви Осені”

група компенсуючого типу “Веселка”

група раннього віку “Метелик”

група компенсуючого типу Калинка”

група молодшого дошкільного віку “Ромашка”

група середнього дошкільного віку “Волошка”

група раннього віку “Гномики”

група старшого дошкільного віку “Соняшник”

Група середнього дошкільного віку “Казка”

Група молодшого дошкільного віку “Бджілки”

група старшого дошкільного віку “Дзвоники”

група молодшого дошкільного віку “Зірочки”

група старшого дошкільного віку “Барвінок”