Матеріально – технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 3111,0 кв.м. Проектна потужність закладу  складає 280 місць (10 дошкільних і 3  групи раннього віку). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 9-годинним режимом роботи. На 01.01.2022 рік функціонує 10 дошкільних груп і 3 ясельні – 274 дітей.

Загальна площа території закладу 1,2 га. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу розташовано 2 спортивнийх майданчиків площею 150 кв.м. та спортивне обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи опалення та каналізації, горячою проточною водою заклад забезпечений.

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників та 10 кран-комплектів з пожежними рукавами.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою – комплектом «Зразковий дитячий садок», технічними засобами навчання.

Облаштовано місце для роботи практичного психолога, вчителя-логопеда, музичного керівника.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, колонка , проектор, екран портативний, мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності зроблені руками вихователів та придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому , маніпуляційного кабінету, ізолятора на одне ліжка. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює дві сестри медичні старші. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, картопелечистка, електросковорода, дві жарочні шафи, дві електроплити , електроводонагрівач, 1 холодильник побутовий, 2  холодильні  шафи, протирочна машина.

Пральня забезпечена 2-ма прально-сушильними машинами, 2-ма пральними машинами, водонагрівачем, прасками, швейною машино , оверлок. Є кіімната для сушіння білизни. Оснащенна обладнанням для зберігання чистої білизни.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 7 комп’ютерами та 1 ноутбуками з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, 2 магнітофонами, 4 принтерами, сканером,ламінатор, профбіндер, 2 телевізора, фотоапаратом,  1 проекторами, , мультимедійною дошкою та акустичною колонкою.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.