Про нас

Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 33 «Маринка» комбінованого типу, розміщений в типовому будинку і знаходиться за адресою: м. Суми, вулиця Котляревського,2  тел. (0542)61-82-57, E-mail: sadik-marinka33@ukr.net

Засновником закладу дошкільної освіти є Сумська міська рада, а уповноваженим органом – управління освіти і науки Сумської міської ради.

Мовою освітнього процесу в закладі дошкільної освіти є державна мова.

Проектна потужність закладу 280 місць. Станом на 01.01.2021 року налічується 304 дітей, в тому числі 55 дитина раннього віку, 2549 дітей садового  віку

У закладі дошкільної освіти функціонує 13 груп:

• 3 групи дітей раннього віку: “Капітошка”- 18 дітей; “Метелики”- 18 дітей; “Гномики – 19 дітей;
  • 3 групи дітей 4-го року життя: “Зірочки” – 26 дітей; “Ромашки”- 27 дітей; “Бджілки” -26 дітей;
  • 2 групи дітей 5-го року життя: “Казка” – 36 дітей; “Волошки”- 31 дітей;
  • 3 групи дітей 6-го року життя: “Соняшники” – 26 дітей; ” Барвінок”- 27 дітей; “Дзвоники” – 26 дітей;
  • 2 групи компенсуючого типу для дітей з порушеннями мовлення:”Калинка” -12 дітей; “Веселка”-12 дітей.

РЕЖИМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЗДО

Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00.

• 1 група «Метелики» – за 12 – ти  годинним режимом роботи (   7.00 – 19.00);
  • 12 груп – за 10,5 годинним режимом роботи ( 7.00 – 17.30 )

Кадрове забезпечення:  31 педагогічних працівників, із них: завідувач, вихователь-методист,  22 вихователя, 1 практичний психолог,  3 музичних керівника, 1 інструктор  з  фізкультури,   2 учителя-логопеда.

вищою спеціальною освітою – 18 чоловік,

з вищою  педагогічною освітою – 4 чоловік,

з середньою спеціальною  освітою  – 9 чоловік .

Особливості матеріально-технічної бази

Для гармонійного розвитку життєво-компетентної особистості, розвитку творчих здібностей та інтересів дітей у закладІ дошкільної освіти облаштовані:

• музична зала,
  • спортивна зала,
  • кімната гурткової роботи,
  • 2 логопедичні кабінети,
  • кабінет практичного психолога,
  • просторі, естетично оформлені, оснащені сучасними меблями групові приміщення,
  • кабінети.

Пріоритетні напрями освітньої діяльності на 2020-2021 навчальний рік:

– продовжити детальне вивчення основних концептуальних положень STREAM-освіти дошкільників як нового інтеграційного підходу до розвитку, виховання й навчання дітей дошкільного віку;

– формувати здоров’язбережувальну компетентність дошкільників шляхом інтеграції валеологічних знань та основ безпеки життєдіяльності;

– забезпечити взаємодію закладу дошкільної освіти та сім’ї у процесі морального виховання дітей, єдність вимог щодо формування морально-етичних цінностей дошкільників.

Зміст освітньої діяльності визначений Базовим компонентом дошкільної освіти та програмою розвитку дитини дошкільного віку “Я у Світі”.

В освітній процес закладу впроваджуються новітні педтехнології: технологію психолого-педагогічного проектування впроваджують в усіх вікових групах; елементи методики М.Монтессорі – група раннього віку «Капітошки» (вихователь Онищенко А.С.), експерементально-дослідницьку діяльність група «Соняшники», (вихователь Лаврик Л.П.); виховання казкою за методикою Л.Фесюкової та навчання ранньому читанню за методикою Л.В. Шелестової – група «Казка» (вихователь Сєдих К.О.); розвиток ранніх інтелектуальних здібностей за системою Нікітіних – група «Зірочки» (вихователь Тієчко Н.В.), прийоми мнемотехніки – групи «Калинка» (вихователь Корнілова О.В.), «Веселка» (вихователь Борисова Л.В.), здоров,язбрігаючі технології (ігри з піском, манкою, крупами).

У закладі дошкільної освіти працюють гуртки:

У закладі плідно працюють гуртки з розвитку творчих здібностей дітей. Програми гуртків затверджено завідувачем та схвалено педагогічною радою від 30.08.2020 року.

«Вивчаємо англійську мову», керівник Кружилова Л.М., групи дошкільного віку, 2 рази на тиждень.

«До-ре-мі-фа-соль-ка», керівник Потапова О.В. (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць.

– Фольклорний гурток «Віночок», керівник Ксенженко Н.Д (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць.

– «Чарівне тістечко», керівник Колесник Т.Є., 12 вихованців, 4 рази на місяць.

-«Малятко-здоров’ятко», керівник Крючкова О.Г. (інструктор з фізичної культури), 12 вихованців, 4 рази на місяць.

-“Маленьки актори”,керівник Ісаєва М.А. (муз. керівник), 10 вихованців, 4 рази на місяць.

– “Балет пластик шоу” , керівник  Сєдих К.О. (вихователь), 12 вихованців, 4 рази на місяць.

Усі освітні послуги безоплатні. Гурткова робота допомагає розкрити творчий потенціал кожної дитини, стимулювати креативний розвиток дошкільників.