Про нас

Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 33 «Маринка» комбінованого типу, розміщений в типовому будинку і знаходиться за адресою: м. Суми, вулиця Котляревського,2  тел. (0542)61-82-57, E-mail: sadik-marinka33@ukr.net

Засновником дошкільного закладу є Сумська міська рада, а уповноваженим органом – управління освіти і науки Сумської міської ради.

Мовою освітнього процесу в дошкільному закладі є державна мова.

Проектна потужність закладу 280 місць. Станом на 01.09.2018 року налічується 324 дітей, в тому числі 70 дітей раннього віку.

У дошкільному навчальному закладі функціонує:

• 3 групи дітей раннього віку;
  •  3 групи дітей 4-го року життя;
  • 3 групи дітей 5-го року життя;
  • 2 групи дітей 6-го року життя;
  • 2 групи компенсуючого типу для дітей з порушеннями мовлення.

РЕЖИМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ДНЗ

Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00.

• 1 група «Зірочки» – за 12 – ти  годинним режимом роботи (   7.00 – 19.00);
  • 12 груп – за 10,5 годинним режимом роботи ( 7.00 – 17.30 )

Кадрове забезпечення:  32 педагогічних працівників, із них: завідувач, вихователь-методист,  22 вихователя, 1 практичний психолог,  3 музичних керівника, 1 інструктор  з  фізкультури,   2 учителя-логопеда.

вищою спеціальною освітою – 15 чоловік,

з вищою  педагогічною освітою – 12 чоловік,

з середньою спеціальною  освітою  – 6 чоловік .

Пріоритетний напрям освітньої діяльності дошкільного навчального закладу:

фізкультурно-оздоровчий.

Зміст освітньої діяльності визначений Базовим компонентом дошкільної освіти та програмою розвитку дитини дошкільного віку “Я у Світі”.

Особливості матеріально-технічної бази: для гармонійного розвитку життєво-компетентної особистості, розвитку творчих здібностей та інтересів дітей у дошкільному навчальному закладі  облаштовані: музична зала, спортивна зала, кімната гурткової роботи, логопедичні кабінети, кабінет практичного психолога, просторі, естетично оформлені, оснащені сучасними меблями групові приміщення, кабінети.

Пріоритетні напрями освітньої діяльності:

– систематизувати різні форми освітньої роботи для активізації пізнавальної діяльності та набуття дошкільниками елементарних економічних знань;

– удосконалити систему знань педагогів, необхідних для формування природоекологічної компетентності дітей шляхом використання здоров’язберігаючих технологій;

– використовувати ефективні форми та методи для забезпечення ефективного розвитку мовленнєвої компетентності дітей.

В освітньо–виховний процес закладу впроваджуються новітні педтехнології: технологію психолого-педагогічного проектування впроваджують в усіх вікових групах; елементи методики М.Монтессорі – група раннього віку «Капітошки» (вихователь Онищенко А.С.), експерементально-дослідницьку діяльність група «Соняшники», (вихователь Лаврик Л.П.); виховання казкою за методикою Л.Фесюкової та навчання ранньому читанню за методикою Л.В. Шелестової – група «Казка» (вихователь Сєдих К.О.); розвиток ранніх інтелектуальних здібностей за системою Нікітіних – група «Зірочки» (вихователь Тієчко Н.В.), прийоми мнемотехніки – групи «Калинка» (вихователь Корнілова О.В.), «Веселка» (вихователь Борисова Л.В.), здоровьязбрігаючі технології (ігри з піском, манкою, крупами, фізкультура з використанням методики Єфіменка,).

У дошкільному закладі працюють гуртки:

У закладі плідно працюють гуртки з розвитку творчих здібностей дітей. Програми гуртків затверджено завідувачем та схвалено педагогічною радою від 30.08.2018 року.

«Вивчаємо англійську мову», керівник Кружилова Л.М., групи дошкільного віку, 2 рази на тиждень.

– «Вивчаємо англійську мову», керівник Кузьміна С.В., групи дошкільного віку, 1 раз на тиждень.

«До-ре-мі-фа-соль-ка», керівник Потапова О.В. (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць.

– Фольклорний гурток «Віночок», керівник Ксенженко Н.Д (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць.

– «Чарівне тістечко», керівник Колесник Т.Є., 13 вихованців, 4 рази на місяць.

-«Малятко-здоров’ятко», керівник Крючкова О.Г. (інструктор з фізичної культури), 10 вихованців, 4 рази на місяць.

-“Маленьки актори”,керівник Ісаєва М.А. (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць.

Усі освітні послуги безоплатні. Гурткова робота допомагає розкрити творчий потенціал кожної дитини, стимулювати креативний розвиток дошкільників.