Про нас

Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 33 «Маринка» комбінованого типу, розміщений в типовому будинку і знаходиться за адресою: м. Суми, вулиця Котляревського,2  тел. (0542)61-82-57, E-mail: sadik-marinka33@ukr.net

Засновником закладу дошкільної освіти є Сумська міська рада, а уповноваженим органом – управління освіти і науки Сумської міської ради.

Мовою освітнього процесу в закладі дошкільної освіти є державна мова.

Проектна потужність закладу 280 місць. Станом на 01.09.2018 року налічується 329 дітей, в тому числі 71 дитина раннього віку, 258 дітей садового  віку

У закладі дошкільної освіти функціонує 13 груп:

• 3 групи дітей раннього віку: “Капітошка”- 23 дітей; “Метелики”- 24 дітей; “Гномики – 24 дітей;
  •  3 групи дітей 4-го року життя: “Соняшники” – 26 дітей; ” Барвінок”- 29 дітей; “Дзвоники” – 27 дітей;
  • 3 групи дітей 5-го року життя: “Зірочки” – 28 дітей; “Ромашки”- 27 дітей; “Бджілки” -25 дітей;
  • 2 групи дітей 6-го року життя: “Казка” – 35 дітей; “Волошки”- 36 дітей;
  • 2 групи компенсуючого типу для дітей з порушеннями мовлення:”Калинка” -13дітей; “Веселка”-12 дітей.

Інформація про набір і випуск дітей у ДНЗ на 1.06.2019р.:

Кількість дітей, які будуть зараховані на 01.09.2019 рік – 322 дитини.

Кількість дітей з електроної черги -84

Кількість дітей які йдуть до школи -78 дітей.

Скільки груп- 13

Із них: 3 групи раннього вку – 60 дітей; 2 групи молодшого віку- 80 дітей; 3 групи середнього віку – 79; 3 групи старшого віку- 77; 2 групи компенсуючого типу- 24 дитини.

РЕЖИМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЗДО

Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00.

• 1 група «Зірочки» – за 12 – ти  годинним режимом роботи (   7.00 – 19.00);
  • 12 груп – за 10,5 годинним режимом роботи ( 7.00 – 17.30 )

Кадрове забезпечення:  32 педагогічних працівників, із них: завідувач, вихователь-методист,  22 вихователя, 1 практичний психолог,  3 музичних керівника, 1 інструктор  з  фізкультури,   2 учителя-логопеда.

вищою спеціальною освітою – 15 чоловік,

з вищою  педагогічною освітою – 12 чоловік,

з середньою спеціальною  освітою  – 6 чоловік .

Особливості матеріально-технічної бази

Для гармонійного розвитку життєво-компетентної особистості, розвитку творчих здібностей та інтересів дітей у закладІ дошкільної освіти облаштовані:

• музична зала,
  • спортивна зала,
  • кімната гурткової роботи,
  • 2 логопедичні кабінети,
  • кабінет практичного психолога,
  • просторі, естетично оформлені, оснащені сучасними меблями групові приміщення,
  • кабінети.

Пріоритетні напрями освітньої діяльності на 2018-2019 навчальний рік:

– систематизувати різні форми освітньої роботи для активізації пізнавальної діяльності та набуття дошкільниками елементарних економічних знань;

– удосконалити систему знань педагогів, необхідних для формування природоекологічної компетентності дітей шляхом використання здоров’язберігаючих технологій;

– використовувати ефективні форми та методи для забезпечення ефективного розвитку мовленнєвої компетентності дітей.

Зміст освітньої діяльності визначений Базовим компонентом дошкільної освіти та програмою розвитку дитини дошкільного віку “Я у Світі”.

В освітній процес закладу впроваджуються новітні педтехнології: технологію психолого-педагогічного проектування впроваджують в усіх вікових групах; елементи методики М.Монтессорі – група раннього віку «Капітошки» (вихователь Онищенко А.С.), експерементально-дослідницьку діяльність група «Соняшники», (вихователь Лаврик Л.П.); виховання казкою за методикою Л.Фесюкової та навчання ранньому читанню за методикою Л.В. Шелестової – група «Казка» (вихователь Сєдих К.О.); розвиток ранніх інтелектуальних здібностей за системою Нікітіних – група «Зірочки» (вихователь Тієчко Н.В.), прийоми мнемотехніки – групи «Калинка» (вихователь Корнілова О.В.), «Веселка» (вихователь Борисова Л.В.), здоровьязбрігаючі технології (ігри з піском, манкою, крупами).

У закладі дошкільної освіти працюють гуртки:

У закладі плідно працюють гуртки з розвитку творчих здібностей дітей. Програми гуртків затверджено завідувачем та схвалено педагогічною радою від 30.08.2018 року.

«Вивчаємо англійську мову», керівник Кружилова Л.М., групи дошкільного віку, 2 рази на тиждень.

– «Вивчаємо англійську мову», керівник Кузьміна С.В., групи дошкільного віку, 1 раз на тиждень.

«До-ре-мі-фа-соль-ка», керівник Потапова О.В. (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць.

– Фольклорний гурток «Віночок», керівник Ксенженко Н.Д (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць.

– «Чарівне тістечко», керівник Колесник Т.Є., 12 вихованців, 4 рази на місяць.

-«Малятко-здоров’ятко», керівник Крючкова О.Г. (інструктор з фізичної культури), 12 вихованців, 4 рази на місяць.

-“Маленьки актори”,керівник Ісаєва М.А. (муз. керівник), 10 вихованців, 4 рази на місяць.

Усі освітні послуги безоплатні. Гурткова робота допомагає розкрити творчий потенціал кожної дитини, стимулювати креативний розвиток дошкільників.