Спонсори

Нова підлога в групах «Казка», «Калинка»

Велика подяка депутату  Перепеці Ю. О. ,який виділив кошти на придбання лінолеуму в групи «Казка», «Калинка», також дякуємо батьків які виконали роботу по вирівнюванню підлоги та вкладанню лінолеуму.

Пташок викликаємо до рідного краю в Сумському ДНЗ № 33 «Маринка»

Птахи – це невід’ємна час­тинка природи. Їхня дзвінка, весела пісня оживляє все нав­круги, звеселяє наші серця. А ще крилаті друзі приносять людям на своїх крилах весну.

Чекати повернення з вирію пернатих друзів і гостинно зустріти їх – наш почесний обов’язок.

Дітлахи Сумського дошкільного навчального закладу № 33 «Маринка» не тільки чекали їхнього повернення, а й заздалегідь підготувались до нього. Депутати Сумської міської ради – Юрій та Ігор Перепеки сприяли появі нових шпаківень на території дошкільного закладу, а батьки вихованців допомогли їх закріпити.

Колектив закладу висловлює вдячність та бажає всім, щоб весна й птахи принесли на своїх крилах любов, достаток, мир в Україну і весь світ!

Вдячність адміністрації Сумського ДНЗ № 33 «Маринка»

Сумській міській організації Аграрної партії України

за спонсорську допомогу

Адміністрація Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 33 «Маринка» висловлює вдячність Сумській міській організації Аграрної партії України та її голові – Трет’яку Олександру Євгенійовичу за подарований комп’ютер.

Дякуємо вам, що не даєте відставати від технічного прогресу та допомагаєте активно використовувати інформаційно-компютерні технології в освітньому процесі!

•  Закон України “Про благодійництво та благодійні організації”
  •  Постанова Кабінету Міністрів від 04.08.2000 № 1222 “Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування”

На виконання листа  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 “Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків” , з метою інформування громадскості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку ми створили на сайті нову рубрику ” ДОСТУПНО, ПРОЗОРО”в якій систематично будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги нашому дитячому садку

Всі бажаючі надати спонсорську допомогу навчальному закладу можуть це зробити, надіславши кошти на рахунок  ДНЗ  ( ясла-садок) №33 «Маринка»

Всім батькам величезна подяка від дітей та працівників дошкільного навчального закладу за активну участь у житті дитячого садочка!