Капітальні ремонти

2018-2019 навчальний рік

Для створення оптимальних умов перебування дітей в дошкільному закладі завдяки активній діяльності колективу закладу, батьків, бюджетним коштам, державній субвенції матерільно-технічна база постійно удосконалюється і модернізується, а саме:

На виконання Закону України «Про енергозбереження» на 100% завершено заміну вітражів та вікон.

Продовжується заміна вхідних дверей на утеплені металеві. Замінено двері пожежного виходу в групах «Соняшники», Волошка», «Калинка» та методичний кабінет. Встановлено метало пластиковий тамбур і замінені двері виходу на служебник балкон.

Батьки груп «Барвінок», «Капітошка», «Метелики», «Ромашка» провели поточний ремонт (утеплення стін під вікнами, переклеїли шпалери, пофарбували батареї, двері , відремонтували стелю, встановили вентиляційні решітки, замінили захисні екрани на батареях).

На виконання Припису щодо усунення порушень, виявлених під час здійснення заходу державного нагляду (контролю).від 07.10.16р.  за кошти міського бюджету (капітальні видатки) в 2018 році було розпочато капітальний ремонт пральні. Замінили водопровідну систему,каналізаційну. Замінили та розподілили електропроводку, встановили сучасні пральні машини. Капітально відремонтували сушильну камеру.

Оновлено кухонний посуд на харчоблоці (емальовані відра-4шт, пластмасові відра-8шт, закуплені контейнери для сміття-2 шт, оновлений дрібний кухонний інвентар; замінили комплект ножів,  замінена тара для сипучих продуктів, чайник , 2-ва ковшики .

Придбано 2-ві холодильні шафи на харчоблок

• проведена нова проводка для холодильних шаф;
  • придбані нові гастроємкості для зберігання продуктів.

Придбано 125 м відбіленої бязі, з якої пошито 18 наволочок, 40 простирадло, 30 підковдра.

Придбано ламінатор у методичний кабінет, придбано 60 шт. рушників

Відремонтували 2-ва вхідних ганку ( оновлено навіс, відремонтовані сходинки, оздобили квітниками).

З рахунку «Суми за дорученням» було придбано:

•  Ігри в кабінет практичного психолога,
  • Проведений поточний ремонт спортивної зали із заміною світильників на енергозберігаючі; створена в спортивному залі стінка скелелазіння для дітей.

Зроблено капітальний ремонт коридорів на першому та другому поверсі:

• стіни пофарбовані;
  • замінено освітлення;
  • замінена підлога (плитка),
  • декоративно оформлений фонтан.

На виконання припису ДСНС України були встановлені протипожежні двері в електрощитову, встановлені нові шафи для кран-комплектів.

Продовжується робота над проектом «Енергозбереження» (встановлено 7 світодіодних світильників у приміщенні коридору, замінена проводка та встановлено ЛЕД освітлення )

Батьки вихованців та адміністрація дошкільного навчального закладу широ вдячні депутату Сумської міської ради Гризодубу Г.П. за плідну співпрацю у зміцненні матеріально-технічної  бази установи. Завдяки виділеним коштам були придбані  пральносушильні машини.

З метою забезпечення безпеки життєдіяльності дітей під час прогулянки    продовжено роботу по благоустрою території дошкільного закладу:

• – продовжено обрізування старих дерев;
  • – проведено роботу по осучасненню дизайну території дошкільного закладу.

_____________________________________________________________________________________________________

2017-2018 навчальний рік

У дошкільному навчальному закладі № 33 «Маринка» протягом літнього оздоровчого періоду 2017  були проведені капітальний та поточні ремонти за кошти, виділені з місцевого бюджету:

75000,00 тис. грн. – капітальний ремонт інженерних мереж (гаряче водопостачання в підвальному приміщенні).

30000,00 тис. грн. виділені депутатом І.О.Перепекою – придбан  лінолеуму в групи «Казка», «Калинка» (загальна площа – 163,8 м2).  Батьки вихованців даних груп брали активну участь у проведенні ремонтних робіт.

14500,00 тис. грн. – поточний ремонт туалетних кімнат в групах «Волошка», «Дзвоники», «Казка», «Веселка», «Калинка» (заміна стояків водопроводу, умивальників, змішувачів води, встановлення термокранів).

40000,00 тис. грн. – поточний ремонт коридору першого поверху (заміна дверей – 5 шт., улаштування підлоги керамічною плиткою – 82 м2, фарбування стін).