Прийом дітей до ЗДО

Шановні батьки!

Правила та умови вступу до  закладу дошкільної освіти

Як  зареєструвати дитину в електронній черзі

Сайт електронної реєстрації в дошкільні навчальні заклади: https://reg.isuo.org/preschools

1. У пошуковій системі будь-якого браузера введіть «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади».
  2. У вкладці «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» введіть логін та пароль своєї електронної адреси.
  3. Натисніть вкладку«Список ДНЗ»,оберіть «Населений пункт» Сумська область, натисніть на плюс та оберіть м. Суми та рік зарахування.
  4. Із перелічених закладів оберіть дошкільний навчальний заклад, у який бажаєте зареєструвати свою дитину.
  5. Знайдіть потрібний дошкільний заклад, натисніть з правої сторони вкладку «Докладніше».
  6. Відкриту сторінку ДНЗ прогорніть до самого низу і натисніть  «Подати заявку на вступ».
  7. На сторінці«Кабінет батьків»введіть відповідні дані. Поля, що виділені напівжирним написанням, є обов’язковими для заповнення. Обов’язково додайте копію свідоцтва про народження дитини.
  8. Натисніть«Зберегти»і ваша заявка буде прийнята.

Які  документи потрібні

Керівник закладу дошкільної освіти обов’язково  має дотримуватися вимог нормативно-правових документів, якими врегульовано діяльність ЗДО, зокрема й щодо прийому дітей.

Передбачено перелік документів, які батьки обов’язково мають надати керівникові ЗДО при прийомі дитини до закладу.

Так, батьки мають надати такі документи:

• наказом МОЗУкраїни від 16.08.2010 №682, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 10.09.2010 року за №794/18089 затверджена “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду” (форма № 086-1/о), яка містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізичною культуро. Вищезазначена форма заповнюється на дітей для зарахування до закладів дошкільної та загальної середньої освіти;
  • копія форми №063/о “Карта профілактичних щеплень”, затвердженої наказом МОЗ України від 10.01.2006 року №1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.06.2006 р. за № 686/12560 (завірена лікарем);
  • заява батьків або осіб , які їх замінюють;
  • копія свідоцтва про народження дитини.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.