«В гості до Королеви Води»

3 серпня 2017 року в Сумському дошкільному навчальному закладі    № 33 «Маринка» відбулось театральне дійство на повітрі «В гості до Королеви Води».

Метою заходу стало ознайомлення дітей із святом Нептуна; формування у дошкільників здорового способу життя, закріплення й удосконалення  набутих знань та вмінь; розвиток витривалості та сили під час виконання спортивних вправ, підвищення активності й працездатності дитячого організму, загартування дітей; виховання любові до народної пісні, прислів’їв, народних традицій, бажання продовжувати їх.

Добрий морський Король Нептун, чарівна Королева Води, весела Русалонька підтримували інтерес у дітей до розваги, весь час зацікавлювали та розважали дітлахів.

Діти залишились в емоційно-піднесеному настрої та сповнені гарних вражень!