Інноваційні здоров’язберігаючі технології

Дитина – це невід’ємна частина природи, яка живе і розвивається за її законами. А зміни природного середовища безпосередньо впливають на стан її здоров’я. У наш час, щоб бути здоровим, потрібно оволодіти мистецтвом його збереження і зміцнення. Цьому мистецтву і має приділятися якомога більше уваги в закладі дошкільної освіти.
З метою підвищення особистої компетентності педагогів щодо використання інноваційних здоров’язберігаючих технологій та методик в умовах закладу дошкільної освіти 14 лютого 2018 року в ЗДО  відбувся теоретично-практичний семінар «Використання інноваційних здоров’язберігаючих технологій та методик в різних видах діяльності дошкільників».
Педагоги отримали багато корисної для себе інформації та зрозуміли, що саме дошкільне виховання повинне формувати здоров’я дитини і фундамент фізичної культури майбутньої дорослої людини.