Відверто і щиро про наш дитсадок…

День відкритих дверей – це не лише родинний захід співпраці педагогів, вихованців та їхніх батьків, але й гарна можливість продемонструвати професіоналізм педагогічного колективу та підвищити імідж закладу.
З метою забезпечення єдиних вимог у наступності сімейного та суспільного виховання, активного залучення родини до участі в освітньому процесі закладу дошкільної освіти, надання психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють, пропаганді кращого досвіду роботи педагогів з батьками та ширшого доступу батьківської громадськості до інформації 12 квітня 2018 року в Сумському ЗДО № 33 «Маринка» був проведений День відкритих дверей.
До уваги батьків були представлені заняття з різних розділів програми, режимні моменти в усіх вікових групах, спортивні та музичні розваги, організація гурткової роботи, консультації спеціалістів, майстер-класи. Завідувачем закладу Шрамченко Оленою Павлівною була надана змістовна інформація для молодих батьків щодо запису дітей до ЗДО.
Всі заходи пройшли продуктивно, активно та корисно.

Фото Маринки Садочок.