Осінній благодійний ярмарок в Сумському ЗДО № 33 «Маринка»

На ярмарку нашім веселім, багатім.
Є чим дивуватись і є що придбати.
Тут щедрі дарунки із саду, городу.
Тут пісні і жарти – усім в нагороду.
Пісні, жарти, танці, сміх
Тут зустрінуть вас усіх!
Поспішайте люди добрі
І дорослі і малі.

З метою вшанування українських народних традицій та звичаїв 24 вересня 2019 року в Сумському ЗДО № 33 «Маринка» було проведено благодійний осінній ярмарок. До уваги гостей були представлені святковий ярмарковий концерт, виставка фруктових та овочевих букетів, широкий асортимент овочів, фруктів, яскрава фотозона, селфі в українському стилі, безпрограшна лотерея та звичайно різноманіття смаколиків від батьків наших вихованців.
Лунала дзвінко музика, діти виконували народні пісні й таночки, грали в українські народні ігри. Присутніх розважали красуня Осінь, веселі Краплинки, хазяйновиті Кумоньки, спритні Цигани та Ведмідь.
Кожна група закладу представила оригінально оформлені столи з товарами на продаж. Мами та бабусі приготували різноманітну випічку та солодощі, якими із задоволенням смакували дітлахи. Смачний куліш від груп «Казка», «Барвінок» прийшовся до вподоби всім присутнім.
Батьки та діти залишились в емоційно-піднесеному настрої та сповнені гарних вражень.
У ході благодійного ярмарку було зібрано 7860 грн. Кошти перераховані на хірургічне оперування працівника закладу, діловода Майсун Світлани Вікторівни.
Висловлюємо вдячність батькам за активну участь в організації та проведенні благодійного ярмарку.

На изображении может находиться: 12 человек, в том числе Татьяна Чухно, люди улыбаются, люди стоят, ребенок и на улице

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Ольга Крючкова, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, толпа и на улице

На изображении может находиться: 14 человек, в том числе Юлия Харченко и Анна Лубенец, люди улыбаются, люди стоят и на улице