До відома батьків, діти яких підуть до дошкільного закладу з 01.09.2020

Шановні батьки!

Для вступу до дошкільного закладу потрібно написати заяву (зразок додається). Ознайомитись на сайті закладу зі Статутом  та правилами утримання, навчання та виховання дітей в дошкільному закладі .

Пройти медичний огляд дитини з оформленням медичної довідки про стан здоров’я  дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

ксерокопія форми щеплення 063/0, завіреною лікувальним закладом;

свідоцтво про народження дитини.

Начальнику

управління освіти і науки

Сумської міської ради

Данильченко А.М.

(ПІБ батьків)

(адреса)

(моб. тел.)

Заява

Прошу зарахувати в Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №33 “Маринка”  мою дитину _____________________________________  «____» __________ 20__ року народження з 01.09.2020.

З Статутом дошкільного закладу та правилами утримання, навчання та виховання дітей в дошкільному закладі ознайомлена (ий), які зобов’язуюсь виконувати.

Відомості про батьків.

Мати: _____________________________________________________________

(ПІБ) (місце роботи, № телефону)

Батько: _____________________________________________________________

(ПІБ) (місце роботи, № телефону)

В разі зміни місця проживання, роботи, контактного номеру телефону зобов’язуюсь повідомити керівника закладу дошкільної освіти.

«___» _________ 2020 р.                                                            _____________

(підпис)

(ЗАЛИШИТИ МІСЦЕ)