Увага, конкурс!

Про підсумки онлайн-конкурсу

спільних робіт дітей з батьками за темою

«Барвисті кольори королеви Осені»

Відповідно до плану роботи закладу на 2020 – 2021 навчальний рік, з метою естетичного розвитку дошкільників, розкриття творчого потенціалу дітей та батьків з 12 по 23 жовтня 2020 року було проведено онлайн-конкурс спільних робіт дітей з батьками за темою «Барвисті кольори королеви Осені».

У конкурсі взяли участь 12 груп, з них 2 групи раннього віку «Гномики», «Метелики» та 10 груп дошкільного віку. На розгляд журі було подано значну кількість осінніх поробок, які вражали своєю оригінальністю, креативністю, естетичністю у доборі кольорів та матеріалів.

Разом з тим виявлено, що не всі конкурсні матеріали відповідали естетиці оформлення, деякі осінні композиції були занадто перенасичені.

За результатами конкурсу, журі визначило:

1. Визнати переможцями онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Барвисті кольори королеви Осені» і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

родину Соларьової Катерини з спільною роботою «Тепло рідного дома» (група середнього дошкільного віку «Казка»);

родину Головченко Аріни з спільною роботою «Осіння пташка» (група середнього дошкільного віку «Казка»);

родину Степаненка Олександра з спільною роботою «Різнобарвний павич» (група раннього віку «Гномики»).

за зайняте ІI місце:

родину Драги Іллі з спільною роботою «Казковий ведмедик» (група раннього віку «Метелики»);

родину Пабат Діани з спільною роботою «Осінній подарунок для їжачка» (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»);

родину Провідошина Марка з спільною роботою «У гості до їжачка» (група молодшого дошкільного віку «Бджілки»).

за зайняте ІII місце:

родину Куриленка Івана з спільною роботою «Осінній наряд тітоньки Сови» (група старшого дошкільного віку «Соняшники»);

родину Бережного Кіріла з спільною роботою «Сонячне ведмежатко» (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом старшого дошкільного віку «Калинка»);

родину Ольховського Володимира та Івана з спільною роботою «Квітковий дивограй» (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом старшого дошкільного віку «Калинка»);

родину Парфила Ярослава з спільною роботою «Строкатий півник» (група молодшого дошкільного віку «Бджілки»).

1. Нагородити Подякою дошкільного навчального закладу:

родину Бондаренко Вероніки з спільною роботою «Веселі горобці» (група старшого дошкільного віку «Дзвоники»);

родину Лобаса Богдана з спільною роботою «Осіння криниця – чиста водиця» (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»);

родину Туркіної Марії з спільною роботою «Гарбуз-чарівник» (група старшого дошкільного віку «Барвінок»);

родину Сіробаби Артема з спільною роботою «Осіння парасолька» (група старшого дошкільного віку «Соняшники»);

родину Коханої Злати з спільною роботою «Щедрі дари королеви Осені» (група середнього дошкільного віку «Волошка»);

родину Олексенка Сіона з спільною роботою «Казковий дім» (група середнього дошкільного віку «Казка»);

родину Вакуленка Михайла з спільною роботою «В осінньому лісовому царстві» (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Веселка»).

1. Нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу за змістовний, креативний, різноплановий підхід та естетично оформлену презентацію, активну співпрацю з батьками:

вихователів групи раннього віку «Гномики» Черкашину В.В.,     Московченко Ю.Р.;

вихователів групи старшого дошкільного віку «Соняшники»          Авраменко Є.С., Лаврик Л.П.;

вихователя різновікової спеціальної групи для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Веселка» Борисову Л.В.

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. 1. Вихователю-методисту Гарбузовій Н.О.:

1.1. Довести до відома педагогічних працівників закладу інформацію про підсумки проведення онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками за темою «Барвисті кольори королеви Осені» на педагогічній годині.

До 18.11.2020 року

1.2. Розмістити інформацію про результати конкурсу на Інтернет-сайті, фейсбук-сторінці закладу.

До 18.11.2020 року

1.3. Зняти з контролю наказ закладу дошкільної освіти «Про проведення онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками за темою «Барвисті кольори королеви Осені»  у зв’язку з повним обсягом його виконання.

1. Контроль за виконанням наказу покласти на вихователя-методиста Гарбузову Н.О.

Завідувач                                                                                                О.П. Шрамченко

З наказом ознайомлена:

_______  _________ Н.О. Гарбузова