Категорія «сторінка для батьків»

Старші братики й сестрички досі забирають ваших вихованців з дитсадка?

Часом батьки, затримуючись на роботі або з інших причин, доручають забрати малюка з дошкільного закладу своїм старшим дітям. Розглянемо юридично, чи вправі вихователь відпускати свого вихованця додому у супроводі старших братика чи сестрички . Щоб визначати, чи мають право забирати дітей з дошкільного закладу інші діти, дещо старші, зауважмо на частині другій статті 151 Сімейного …