Запитуйте – відповідаємо

Залишити запитання

Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Вашу адресу e-mail опубліковано не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 3.231.220.225.
Ваше запитання може бути показано не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
Анастасия Анастасия
Які документи необхідно для вступу в садок?
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня! В розділі НОВИНИ є інформація яка Вас цікавить.
Юлія Юлія
Добрий день! У зв’язку з тим,що ми змінюємо місце проживання. Підкажіть, будь ласка, чи будуть у вас вільні місця для дитини 3 роки(2016 рік народження) на 2020-2021 навчальний рік? Щоб я могла орієнтуватися, в який садочок можна стати в електронну чергу. Дякую!
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня! Місце для дитини 3-х років є в наявності на 1 вересня 2020 року.
Света Света
Здравствуйте. Можно узнать когда будет проводится собрания для родителей с приёма детей в д.с текущего года
Відповідь від адміністратора: admin
12 квітня в дошкільному закладі відбудеться День відкритих дверей . Слідкуйте за новинами на нашому сайті.
Яна Яна
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, в саду сейчас работают какие-нибудь кружки? Раньше, помню, были))
Відповідь від адміністратора: admin
У закладі плідно працюють гуртки з розвитку творчих здібностей дітей. Програми гуртків затверджено завідувачем та схвалено педагогічною радою від 30.08.2017 року. – «Вивчаємо англійську мову», керівник Кружилова Л.М.,Кузьміна С.В. групи дошкільного віку, 2 рази на тиждень. – «До-ре-мі-фа-соль-ка», керівник Потапова О.В. (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць. – Фольклорний гурток «Віночок», керівник Ксенженко Н.Д (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць. – «Ниткографія», керівник Пятаченко Н.В., 12 вихованців, 4 рази на місяць. – «Чарівне тістечко», керівник Колесник Т.Є., 13 вихованців, 4 рази на місяць. -«Малятко-здоров’ятко», керівник Крючкова О.Г. (інструктор з фізичної культури), 10 вихованців, 4 рази на місяць. – Балет – пластик шоу, керівник Бондаренко К.О., 15 вихованців, 4 рази на місяць. – «Наші пальчики – митці», керівник Макущенко А.М., 12 вихованців, 4 рази на місяць. Усі освітні послуги безкоштовні. Гурткова робота допомагає розкрити творчий потенціал кожної дитини, стимулювати креативний розвиток дошкільників.