Запитуйте – відповідаємо

Залишити запитання

Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Вашу адресу e-mail опубліковано не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 34.232.51.240.
Ваше запитання може бути показано не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
Марина Марина
Добрий день, підкажіть будь ласка коли треба записувати дитину до вашого закладу на 01.09.2021 рік (дитина народилася 17.05.2019 року)? Дякую
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня! Дитинку потрібно зареєструвати в електронній системі на сайті : https://reg.isuo.org/preschools. Обов"язково прикріпити ксерокопію свідоцтва про народження. Якщо Вам потрібна допомога, принесіть ксерокопію свідоцтва про народження своєї дитини в дошкільний заклад, ми зробимо це за вас. З повагою Адміністрація ДНЗ.
Наталия Наталия
Добрый день. Подскажите пожалуйста как зарегистрироваться в группу "Ромашка".
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня! Батьки реєструють дітей в дошкільний заклад на сайті "Електронна реєстрація в ДНЗ". Керівник закладу розподіляє дітей за віком по групам.
Анастасия Анастасия
Які документи необхідно для вступу в садок?
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня! В розділі НОВИНИ є інформація яка Вас цікавить.
Юлія Юлія
Добрий день! У зв’язку з тим,що ми змінюємо місце проживання. Підкажіть, будь ласка, чи будуть у вас вільні місця для дитини 3 роки(2016 рік народження) на 2020-2021 навчальний рік? Щоб я могла орієнтуватися, в який садочок можна стати в електронну чергу. Дякую!
Відповідь від адміністратора: admin
Доброго дня! Місце для дитини 3-х років є в наявності на 1 вересня 2020 року.
Света Света
Здравствуйте. Можно узнать когда будет проводится собрания для родителей с приёма детей в д.с текущего года
Відповідь від адміністратора: admin
12 квітня в дошкільному закладі відбудеться День відкритих дверей . Слідкуйте за новинами на нашому сайті.
Яна Яна
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, в саду сейчас работают какие-нибудь кружки? Раньше, помню, были))
Відповідь від адміністратора: admin
У закладі плідно працюють гуртки з розвитку творчих здібностей дітей. Програми гуртків затверджено завідувачем та схвалено педагогічною радою від 30.08.2017 року. – «Вивчаємо англійську мову», керівник Кружилова Л.М.,Кузьміна С.В. групи дошкільного віку, 2 рази на тиждень. – «До-ре-мі-фа-соль-ка», керівник Потапова О.В. (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць. – Фольклорний гурток «Віночок», керівник Ксенженко Н.Д (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць. – «Ниткографія», керівник Пятаченко Н.В., 12 вихованців, 4 рази на місяць. – «Чарівне тістечко», керівник Колесник Т.Є., 13 вихованців, 4 рази на місяць. -«Малятко-здоров’ятко», керівник Крючкова О.Г. (інструктор з фізичної культури), 10 вихованців, 4 рази на місяць. – Балет – пластик шоу, керівник Бондаренко К.О., 15 вихованців, 4 рази на місяць. – «Наші пальчики – митці», керівник Макущенко А.М., 12 вихованців, 4 рази на місяць. Усі освітні послуги безкоштовні. Гурткова робота допомагає розкрити творчий потенціал кожної дитини, стимулювати креативний розвиток дошкільників.