Спонсори

2020-2021 навчальний рік

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми.

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро – добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами. Плідна робота закладу дошкільної освіти, особливо  матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і наш заклад.

Дякуємо нашим спонсорам-батькам за матеріальну допомогу у підготовці закладу  до нового навчального року. Ця підтримка – свідчення вашого, шановні батьки, небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості навчання та виховання дітей.

Особливу подяку і шану висловлюємо: батькам групи “Ромашка” (за придбання телевізора), батькам групи “Зірочки” (за придбання штор), батькам групи “Гномики” ( за придбання килимової доріжки), батькам групи “Капітошки” ( за придбання штор),батькам групи “Соняшники” ( за придбання шпалер для ремонту групового приміщення, ігрового матеріалу), спонсору Шумило Миколі Івановичу (для кухарів спецодяг), а також усім батькам за допомогу в придбанні миючих та дезинфікуючих засобів, серветок та паперових рушників.

2019-2020 навчальний рік

Дякуємо усім батькам  за тісну співпрацю, підтримку та благодійну допомогу нашому закладу!Завдяки Вашій небайдужості, Вашій активності, Вашому розумінню всіх наших життєвих проблем – ми працюємо!Ще раз, – величезне спасибі! Ми цінуємо Вашу турботу про розвиток дитячого садка! (Всі  речі поставлені на облік дошкільного закладу)

Група старшого  дошкільного віку “Бджілки”

Група старшого дошкільного віку “Зірочки”

Група середнього дошкільного віку “Дзвоники” ( нова стеля в груповій кімнаті)

Група компенсуючого типу “Калинка”

Музичні інструменти до музичної зали

Музичний центр до музичної зали

Група раннього віку “Капітошка”

Спортивний інвентар до спортивно зали

2018-2019 навчальний рік

Усім шанованим членам сімей, хто підтримав і буде надалі підтримувати розвиток закладу, сприяти теплому, продуктивному, творчому спілкуванню батьків з педагогами та адміністрацією, висловлюємо глибоку вдячність за надану благодійну та спонсорську допомогу з метою покращення умов виховання та всебічного розвитку дітей у групах: “Дзвоники”, “Гноміки”, “Метелик”, “Барвінок”, “Капітошка”, “Бджілки”, “Зірочки”, “Казка”, “Соняшник”, “Ромашка”, “Волошка”, “Калинка”, “Веселка”.

Сподіваємося, що наша плідна співпраця проросте чудовими зернами добра, радості, любові до малят. Зичимо всім членам родин наших вихованців міцного здоров’я, приємного задоволення від спілкування із своїми дітьми та вихователями.

 

Батьки вихованців та адміністрація дошкільного навчального закладу широ вдячні депутату Сумської міської ради Перепеці І.О. за плідну співпрацю у зміцненні матеріально-технічної  бази установи. Завдяки виділеним додатковим коштам з міського бюджету були придбані три пральні машини, праска.

 Нова підлога в групах «Казка», «Калинка»

Велика подяка депутату  Перепеці Ю. О., який допоміг виділити додаткові кошти з міського бюджету на придбання лінолеуму в групи «Казка», «Калинка», також дякуємо батьків які виконали роботу по вирівнюванню підлоги та вкладанню лінолеуму.

Пташок викликаємо до рідного краю в Сумському ДНЗ № 33 «Маринка»

Птахи – це невід’ємна час­тинка природи. Їхня дзвінка, весела пісня оживляє все нав­круги, звеселяє наші серця. А ще крилаті друзі приносять людям на своїх крилах весну.

Чекати повернення з вирію пернатих друзів і гостинно зустріти їх – наш почесний обов’язок.

Дітлахи Сумського дошкільного навчального закладу № 33 «Маринка» не тільки чекали їхнього повернення, а й заздалегідь підготувались до нього. Депутати Сумської міської ради – Юрій та Ігор Перепеки сприяли появі нових шпаківень на території дошкільного закладу, а батьки вихованців допомогли їх закріпити.

Колектив закладу висловлює вдячність та бажає всім, щоб весна й птахи принесли на своїх крилах любов, достаток, мир в Україну і весь світ!

                           

Вдячність адміністрації Сумського ДНЗ № 33 «Маринка»

Сумській міській організації Аграрної партії України

за спонсорську допомогу

Адміністрація Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 33 «Маринка» висловлює вдячність Сумській міській організації Аграрної партії України та її голові – Трет’яку Олександру Євгенійовичу за подарований комп’ютер.

Дякуємо вам, що не даєте відставати від технічного прогресу та допомагаєте активно використовувати інформаційно-компютерні технології в освітньому процесі!


  •  Закон України “Про благодійництво та благодійні організації”
  •  Постанова Кабінету Міністрів від 04.08.2000 № 1222 “Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування”

На виконання листа  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 “Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків” , з метою інформування громадскості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку ми створили на сайті нову рубрику ” ДОСТУПНО, ПРОЗОРО”в якій систематично будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги нашому дитячому садку

Всі бажаючі надати спонсорську допомогу дошкільному навчальному закладу можуть це зробити, надіславши кошти на рахунок  ДНЗ  ( ясла-садок) №33 «Маринка»

Отримувач Сумський ДНЗ №33 “Маринка”

Код 23294464 Рахунок отримувача 31552361163386

Код банку отримувача 837013

Установа банку ГУДКСУ у Сумській обл.м.Суми

Призначення платежу: *;25020100-благодійні внески фізичних осіб для придбання матеріалів для Сумського ДНЗ №33 “Маринка” м.Суми, Сумської області

Всім батькам величезна подяка від дітей та працівників дошкільного навчального закладу за активну участь у житті дошкільного закладу!