Про нас

Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 33 «Маринка» комбінованого типу, розміщений в типовому будинку і знаходиться за адресою: м. Суми, вулиця Котляревського, 2  тел. (0542)61-82-57, E-mail: sadik-marinka33@ukr.net

Засновником закладу дошкільної освіти є Сумська міська рада, заклад підпорядкований   управлінню освіти і науки Сумської міської ради.

Мовою освітнього процесу в закладі дошкільної освіти є державна мова.

Проектна потужність закладу 250 місць. Станом на 01.01.2024 року налічується 227 дітей, в тому числі 35 дітей раннього віку, 192 дітей дошкільного  віку.

У закладі дошкільної освіти функціонує 12 груп:

• 2 групи для дітей раннього віку: №1″Капітошка”- 18 дітей;  №3″Гномики – 17 дітей;
  • 3 групи для дітей 4-го року життя:№4“Зірочки” – 21 дітей; №6″Ромашки”- 20 дітей; №5″Бджілки” -20 дітей;
  • 3 групи дітей 6-го року життя: №10“Соняшники” – 23 дітей; №7″ Барвінок”- 22 дітей; №9 інклюзивна група”Дзвоники” – 2 дітей;
  • 2 групи дітей 4-го року життя: №8 “Казка” – 20 дітей; “Волошки”- 20 дітей;
  • 2 групи  спеціальні для дітей з порушеннями мови “Метелик” -12 дітей; “Веселка”-12 дітей.

РЕЖИМ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЗДО

Режим роботи закладу дошкільної освіти: 7.30 – 18.00.

• 12 груп – працюють за 10,5 годинним режимом роботи ( 7.30-18.00)

АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАКЛАДУ

Керівник: Шрамченко Олена Павлівна

Спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж – 34 роки, на посаді завідувача – 11 років. Нагороджена Грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради, Сумської обласної державної адміністрації управління освіти і науки., Грамотою Міського Голови, Грамотою Верховної Ради України

Графік – особистого прийому громадян:

Вівторок – 9.00-12.00

Вихователь-методист: Гарбузова Наталія Олексіївна

Спеціаліст , педагогічний стаж – 14 років, на посаді вихователя-методиста – 9 років

Графік – особистого прийому громадян:

Понеділок – 9.00-12.00

Заступник завідувача господарства: Калюжна Олена Василівна

Освіта вища, на посаді – 7 років. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки; Грамотою Міського Голови

Бухгалтер: Чапчук Марія Іванівна

Стаж роботи – 13 років Нагороджена Грамотою управління освіти і науки

Кадрове забезпечення:  29 педагогічних працівників, із них: завідувач, вихователь-методист, 18 вихователів,2 асистента вихователя, 1 практичний психолог, 1 інструктор з фізичної культури, 3 музичних керівника,    2 вчителя-логопеда.

Повна вища освіта – 22 чоловік,

Неповна вища освіта – 8 чоловік .

Пріоритетні напрями освітньої діяльності на 2023-2024 навчальний рік:

1. Продовжувати поліпшувати та вдосконалювати розпочату роботу щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі, враховуючи орієнтовні критерії та індикатори для самооцінювання освітніх та управлінських процесів ЗДО.
  2. Формувати всебічно розвинену особистостість дошкільника шляхом залучення до різних видів художньо-естетичної діяльності, яка включає зображувальну, музичну, театралізовану, художньо-мовленнєву діяльність.
  3. Активізувати взаємодію педагогів та батьків з питань збереження, зміцнення психічного та фізичного здоров’я дітей дошкільного віку в нових соціальних умовах воєнного стану.

Зміст освітньої діяльності визначений відповідно до вимог оновленого Базового компонентом дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти), нова редакція від 12.01.2021 та програмою розвитку дитини дошкільного віку “Я у Світі”, “Соняшник”

Для підвищення якості освітнього процесу у закладі дошкільної освіти запроваджуються:

Інноваційні освітні технології:

прийоми мнемотехніки як технології ефективного засвоєння інформації

– STREAM-освіта як новий інтеграційний підхід до розвитку, виховання й навчання дітей;

– LEGO-конструювання ;

розвивальні ігри Нікітіних;

елементи методики сенсорного виховання за М. Монтессорі, прийоми Су-Джок терапії;

виховання казкою за методикою Л.Б. Фесюкової ;

психогімнастика;

пальчикова гімнастика;

самомасаж.

У закладі дошкільної освіти працюють гуртки на безоплатній основі:

Музичного спрямування: «До, ре, мі, фа, солька»; «Фольклорний віночок»;

Художньо-естетичного спрямування: «Чарівне тістечко. Тістопластика»; «Маленькі актори».

Оздоровчого спрямування: «Малятко – здоров’ятко».