Конкурси

Про підсумки проведення конкурсу спільних робіт дітей з батьками “Весні етюди” в Сумському ДНЗ №33 “Маринка”

Відповідно до плану роботи закладу на 2023/2024 навчальний рік, з метою забезпечення ефективної співпраці закладу дошкільної освіти з батьками вихованців, розкриття творчого потенціалу особистості дітей та батьків, виховання в дошкільників бажання дізнаватися про світ прекрасного в природі було проведено спільний конкурс дітей з батьками “Весняні етюди” з 7 березня по 29 березня 2024 року! У конкурсі взяли участь 12 груп, з них 2 групи раннього та 10 груп дошкільного віку. 

Критеріями оцінювання були: оригінальність ідеї; якість виготовлення; естетичний вигляд; загальне враження.

На розгляд журі було подано значну кількість виробів весняного мистецтва, які неабияк вразили своєю оригінальністю, яскравістю, креативністю, естетичністю.

Переможці та учасники конкурсу були нагороджені Грамотами дошкільного навчального закладу та подяками.

Вітаємо переможців та дякуємо усім, хто активно долучився до участі в конкурсі!

 

Про підсумки проведення конкурсу на краще оформлення групового приміщення до новорічних свят «Йде до нас зима чарівна, в неї сукня біла, біла» в Сумському ДНЗ №33 “Маринка”

Відповідно до плану роботи закладу на 2023/2024 навчальний рік, з метою активізації творчого потенціалу педагогів та батьків, виховання художньо-естетичного смаку, сприяння розвитку фантазії, формування традицій – створення затишної новорічної атмосфери в груповому приміщенні з 20 листопада по 6 грудня 2023 року було проведено конкурс на краще оформлення групового приміщення до новорічних свят «Йде до нас зима чарівна, в неї сукня біла, біла».

Колектив закладу дошкільної освіти з особливим настроєм підійшов до прикрашення групових кімнат до новорічних свят. У конкурсі взяли участь 12 груп, з них 2 групи раннього та 10 груп дошкільного віку. Кожна група відрізнялась своєю чарівністю, вишуканістю та загадковістю. У кожному віконці відчувався святковий новорічний дух. Новорічні атрибути повністю відповідали методичним вимогам та створювали гарний настрій та казкову обстановку.

Позитивним є те, що в цьому навчальному році педагоги внесли сучасні креативні нотки при святковому оформленні приміщенні. Варто відмітити новорічні фотозони – в групі молодшого дошкільного віку №6 «Ромашка», групах старшого дошкільного віку – №10 «Соняшники», №12 «Веселка», ялинку побажань – в молодшій групі №6 «Ромашка», ялинкові прикраси з фоамірану за символами року, естетично оформлене вікно з використанням інноваційної технології К. Крутій «Стіни, які говорять» – в старшій групі №10 «Соняшники», прикрашення вікна в стилі петриківського розпису – в спеціальній групі для дітей з порушеннями мови старшого дошкільного віку №12 «Веселка».

За результатами конкурсу, журі визначило:

1. Визнати переможцями конкурсу на краще оформлення групового приміщення до новорічних свят «Йде до нас зима чарівна, в неї сукня біла, біла» і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

 • групу молодшого дошкільного віку №6 «Ромашка»;

за зайняте ІI місце:

 • спеціальну групу для дітей з порушеннями мови старшого дошкільного віку №12 «Веселка»;

за зайняте ІII місце:

 • групу старшого дошкільного віку №10 «Соняшники».

Вітаємо переможців та дякуємо колективу усіх вікових груп та батькам, які активно долучились до участі в конкурсі!

 

 

Підсумки проведення конкурсу спільних робіт дітей з батьками

«Моя ялинкова прикраса»

Відповідно до наказу по Сумському ДНЗ №33 «Маринка» м. Суми від 24.11.2023 №105 «Про проведення конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Моя ялинкова прикраса»», з метою забезпечення ефективної співпраці закладу дошкільної освіти з батьками вихованців, естетичного розвитку дошкільників, повноцінного сприйняття і правильного розуміння прекрасного у мистецтві й дійсності, розкриття творчого потенціалу дітей та батьків з 27 листопада по 04 грудня 2023 року було проведено новорічний конкурс «Моя ялинкова прикраса».
У новорічному конкурсі взяли участь 11 груп, з них 2 групи раннього та 9 груп дошкільного віку.

Критеріями оцінювання були: оригінальність ідеї; святковий дизайн; якість виготовлення; естетичний вигляд; загальне враження.
На розгляд журі було подано значну кількість власних дизайнерських прикрас з матеріалу – фоаміран, які вражали своєю оригінальністю, креативністю, естетичністю у поєднанні кольорів. Переможці та учасники конкурсу були нагороджені Грамотами дошкільного навчального закладу та подяками.

Вітаємо переможців та дякуємо усім, хто активно долучився до участі в конкурсі!

Про підсумки виставки сімейної творчості «ГАРБУЗFEST»

Відповідно до плану роботи закладу на 2023/2024 навчальний рік, з метою естетичного розвитку дошкільників, розкриття творчого потенціалу дітей та батьків з 11 по 17 жовтня 2023 року було проведено виставку сімейної творчості «ГАРБУЗ-FEST».

У виставці взяли участь 12 груп, з них 2 групи раннього та 10 груп дошкільного віку. На розгляд журі було подано значну кількість осінніх поробок з гарбуза, які вражали своєю оригінальністю, креативністю, естетичністю у поєднанні кольорів та природніх матеріалів. Гарбузові поробки були представлені в різних формах: у вигляді букетів, тварин, казкових героїв, музичних інструментів.

У зв’язку з різноманіттям гарбузових шедеврів були відзначені призові місця у чотирьох номінаціях: «Осінній букет», «Гарбузові герої», «Гарбузові хатинки», «Приз глядацьких симпатій».

Дякуємо усім, хто активно долучився до участі у виставці!

Про підсумки конкурсу на краще весняне оформлення вікон

«Моя весна»

Відповідно до плану роботи закладу на 2022/2023 навчальний рік, з метою естетичного розвитку педагогічного колективу, розкриття їхнього творчого потенціалу з 27 по 31 березня 2023 року було проведено конкурс на краще весняне оформлення вікон «Моя весна».

Колектив закладу дошкільної освіти з особливим настроєм підійшов до весняного прикрашення вікон. У конкурсі взяли участь 12 груп, з них 3 групи раннього та 9 груп дошкільного віку. Спеціальна група для дітей з порушеннями мови старшого дошкільного віку №13 «Калинка» не брала участь у конкурсі.

Весняні атрибути повністю відповідали методичним вимогам та створювали гарний настрій та чарівну обстановку. Разом з тим виявлено, що не всі запропоновані прикрашення відповідали естетиці оформлення, деякі весняні композиції були занадто перенасичені, деякі, навпаки, занадто прості.

За результатами конкурсу, журі визначило:

 1. Визнати переможцями конкурсу на краще весняне оформлення вікон «Моя весна» і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

групу старшого дошкільного віку №5 «Бджілки» (вихователі – Боханова О.І., Пунько В.І., помічник вихователя для дітей віком від трьох років Гассай Т.М.).

за зайняте ІI місце:

різновікову спеціальну групу для дітей з порушеннями мови з пріоритетом середнього дошкільного віку №12 «Веселка» (вихователі – Борисова Л.В., Володіна Д.Ю., помічник вихователя для дітей віком від трьох років     Пономарьова Л.В.).

за зайняте ІII місце:

групу молодшого дошкільного віку №8 «Казка» (вихователь –  Макущенко А.М., помічник вихователя для дітей віком від трьох років  Бершова С.О.).

Вітаємо переможців та дякуємо усім, хто активно долучився до участі в конкурсі!

 

Про підсумки конкурсу на краще оформлення групового приміщення

до новорічних свят «Зима крокує – свята дарує»

Відповідно до плану роботи закладу на 2022/2023 навчальний рік, з метою естетичного розвитку педагогічного колективу, розкриття їхнього творчого потенціалу з 12 по 30 грудня 2022 року було проведено конкурс на краще оформлення групового приміщення до новорічних свят «Зима крокує – свята дарує».

Колектив закладу дошкільної освіти з особливим настроєм підійшов до прикрашення групових кімнат до новорічних свят. У конкурсі взяли участь          13 груп, з них 3 групи раннього та 10 груп дошкільного віку. Новорічні атрибути повністю відповідали методичним вимогам та створювали гарний настрій та казкову обстановку.

За результатами конкурсу, журі визначило:

 1. Визнати переможцями конкурсу на краще оформлення групового приміщення до новорічних свят «Зима крокує – свята дарує» і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

групу середнього дошкільного віку №10 «Соняшники»                    (вихователі – Лаврик Л.П., Курило Є.С.).

за зайняте ІI місце:

різновікову спеціальну групу для дітей з порушеннями мови з пріоритетом середнього дошкільного віку №12 «Веселка» (вихователі – Борисова Л.В., Володіна Д.Ю.).

за зайняте ІII місце:

групу старшого дошкільного віку №6 «Ромашка» (вихователі –      Чухно Т.В., Колесник Т.Є.).

Вітаємо переможців та дякуємо всім за активну участь!

 

Про підсумки онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками за темою «Чарівні барви осені»

Відповідно до плану роботи закладу на 2022/2023 навчальний рік, з метою естетичного розвитку дошкільників, розкриття творчого потенціалу дітей та батьків з 10 по 21 жовтня 2022 року було проведено онлайн-конкурс спільних робіт дітей з батьками за темою «Чарівні барви осені».

У конкурсі взяли участь 13 груп, з них 3 групи раннього та 10 груп дошкільного віку. На розгляд журі було подано значну кількість осінніх поробок, які вражали своєю оригінальністю, креативністю, естетичністю у доборі кольорів та матеріалів.

За результатами конкурсу, журі визначило:

 1. Визнати переможцями онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Чарівні барви осені» серед дітей раннього віку і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

 1. Родину Черних Вероніки (група раннього віку №2 «Метелики»).
 2. Родину Бугаєнко Євгенії (група раннього віку №3 «Гномики»).

за зайняте ІI місце:

 1. Родину Іллічова Єгора (група раннього віку №1 «Капітошка»).
 2. Родину Суходуба Сергія (група раннього віку №1 «Капітошка»).
 3. Родину Цюх Мілани (група раннього віку №2 «Метелики»).

за зайняте ІII місце:

 1. 1. Родину Стонта Захара (група раннього віку №3 «Гномики»).
 2. Родину Середницького Віктора (група раннього віку №3 «Гномики»).
 3. Визнати переможцями онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Чарівні барви осені» серед дітей молодшого дошкільного віку і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

 1. Родину Деркач Поліни (група молодшого дошкільного віку №8 «Казка»).

за зайняте II місце:

 1. Родину Кондратюк Ольги (група молодшого дошкільного віку №11 «Волошка»).

за зайняте III місце:

 1. Родину Гладонюк Іллі (група молодшого дошкільного віку №8 «Казка»).
 2. Визнати переможцями онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Чарівні барви осені» серед дітей середнього дошкільного віку і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

 1. Родину Прийменка Ярослава (група середнього дошкільного віку №7 «Барвінок»).
 2. Родину Воробйової Таїсії (група середнього дошкільного віку №7 «Барвінок»).

за зайняте II місце:

 1. Родину Довгопола Данііла (різновікова спеціальна група для дітей з порушеннями мови з пріоритетом середнього дошкільного віку №12 «Веселка»).
 2. Родину Голубєва Платона (інклюзивна група середнього дошкільного віку №9 «Дзвоники»).
 3. Родину Ігнатенка Артема (інклюзивна група середнього дошкільного віку №9 «Дзвоники»).
 4. Родину Скрипченка Тимура (різновікова спеціальна група для дітей з порушеннями мови з пріоритетом середнього дошкільного віку №12 «Веселка»).
 5. Родину Кульоміної Мілани (різновікова спеціальна група для дітей з порушеннями мови з пріоритетом середнього дошкільного віку №12 «Веселка»).
 6. Родину Белоусова Матвія (група середнього дошкільного віку №10 «Соняшники»).

за зайняте III місце:

 1. Родину Юрченко Софії (група середнього дошкільного віку №7 «Барвінок»).
 2. Родину Красножон Давіда (інклюзивна група середнього дошкільного віку №9 «Дзвоники»).
 3. Родину Бершова Нікіти (різновікова спеціальна група для дітей з порушеннями мови з пріоритетом середнього дошкільного віку №12 «Веселка»).
 4. Родину Мітіна Гордія (група середнього дошкільного віку №10 «Соняшники»).
 5. Родину Кириленко Ольги (група середнього дошкільного віку №10 «Соняшники»).
 6. Родину Іллєнко Глафіри (різновікова спеціальна група для дітей з порушеннями мови з пріоритетом середнього дошкільного віку №12 «Веселка»).
 7. Визнати переможцями онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Чарівні барви осені» серед дітей старшого дошкільного віку і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

 1. Родину Никоненко Варвари (група старшого дошкільного віку №6 «Ромашка»).
 2. Родину Конященкова Михайла (група старшого дошкільного віку №6 «Ромашка»).
 3. Родину Бугаєнко Анни (група старшого дошкільного віку №5 «Бджілки»).

за зайняте II місце:

 1. Родину Сороки Кіри (група старшого дошкільного віку №5 «Бджілки»).
 2. Родину Баранова Станіслава (спеціальна група для дітей старшого дошкільного віку №13 «Калинка»).
 3. Родину Погребицької Ангеліни (група старшого дошкільного віку № 4 «Зірочки»).
 4. Родину Пабат Аріни (група старшого дошкільного віку №4 «Зірочки»).

за зайняте III місце:

 1. Родину Горенка Ігоря (група старшого дошкільного віку №5 «Бджілки»).
 2. Родину Варухи Артема (спеціальна група для дітей з порушеннями мови старшого дошкільного віку «Калинка»).
 3. Родину Сахнової Вероніки (група старшого дошкільного віку №4 «Зірочки»).

 

Підсумки онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Новорічний калейдоскоп» у ЗДО № 33 «Маринка»

Зима – по-справжньому чарівна й казкова пора року, яка дарує багато чудес, відкриттів та розваг.

Дошкільнята разом зі своїми батьками змогли відтворити всю неповторність зимової краси й проявили свої творчі здібності й неймовірну фантазію, взявши участь в онлайн-конкурсі спільних робіт «Новорічний калейдоскоп».

У конкурсі взяли участь 13 груп, з них 3 групи раннього віку та 10 груп дошкільного віку. На розгляд журі було подано значну кількість новорічних поробок, а саме сюжетних композицій, предметних виробів, різноманітних картин, які вражали своєю оригінальністю, креативністю, естетичністю у доборі кольорів та матеріалів.

Підсумувавши результати конкурсу, представники журі відзначили Грамотами призові місця за номінаціями «Зимові фантазії», «Новорічні символи», «Різдвяний вернісаж».

За результатами конкурсу, журі визначило:

 1. Визнати переможцями онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Новорічний калейдоскоп» в номінації «Зимові фантазії» і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

родину Пилипенка Єгора (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Калинка»);

родину Онопка Ярослава (група старшого дошкільного віку «Волошка»);

родину Степаненка Олександра (група молодшого дошкільного віку «Соняшники»);

родину Пилипенка Івана (група раннього віку «Метелики»).

за зайняте ІI місце:

родину Германа Максима (спеціальна група для дітей з порушенням мови старшого дошкільного віку «Веселка»);

родину Коханої Златослави (група старшого дошкільного віку «Волошка»);

родину Прийменка Ярослава (група молодшого дошкільного віку «Барвінок»);

родину Олексенка Сіона (група старшого дошкільного віку «Казка»).

за зайняте ІII місце:

родину Северин Софії (група молодшого дошкільного віку «Барвінок»);

родину Заболотної Анастасії (група молодшого дошкільного віку «Барвінок»);

родину Дябелко Анни (група середнього дошкільного віку «Ромашка»);

родину Мельника Олександра (група молодшого дошкільного віку «Барвінок»);

родину Осики Ніколь (група раннього віку «Метелики»);

родину Терещенко Аріни (група середнього дошкільного віку «Ромашка»);

родину Парфянович Євангеліни (група молодшого дошкільного віку «Дзвоники»).

 1. Визнати переможцями онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Новорічний калейдоскоп» в номінації «Новорічні символи» і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

родину Парфило Аліни (спеціальна група для дітей з порушенням мови старшого дошкільного віку «Веселка»);

родину Яременка Кирила (група середнього дошкільного віку «Ромашка»);

родину Лукашової Ксенії (група старшого дошкільного віку «Казка»).

за зайняте ІI місце:

родину Казбан Мирослави (група молодшого дошкільного віку «Дзвоники»);

родину Деркач Поліни (група раннього віку «Метелики»);

родину Прейс Ульяни (група середнього дошкільного віку «Зірочки»);

родину Погребицької Ангеліни (група середнього дошкільного віку «Зірочки»);

родину Пабат Аріни (група середнього дошкільного віку «Зірочки»);

родину Нонка Ріната (спеціальна група для дітей з порушенням мови старшого дошкільного віку «Веселка»).

за зайняте ІII місце:

родину Бондаренко Дар’ї (група молодшого дошкільного віку «Барвінок»);

родину Конященкова Михайла (група середнього дошкільного віку «Ромашка»);

родину Матвєєнко Тетяни (група середнього дошкільного віку «Ромашка»);

родину Чистякова Павла (група старшого дошкільного віку «Казка»);

родину Семенченка Артема (група раннього віку «Капітошка»);

родину Тонкопей Катерини (група раннього віку «Гномики»);

родину Мельник Євангеліни (група середнього дошкільного віку «Бджілки»);

родину Симоненко Олександри (група середнього дошкільного віку «Зірочки»);

родину Приходька Тімура (група середнього дошкільного віку «Ромашка»);

родину Мороза Марка (група молодшого дошкільного віку «Барвінок»);

родину Лисенко Вероніки (група молодшого дошкільного віку «Дзвоники»).

 1. Визнати переможцями онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Новорічний калейдоскоп» в номінації «Різдвяний вернісаж» і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

родину Бобира Кирила (група раннього віку «Капітошка»).

за зайняте ІI місце:

родину Безкоровайного Дмитра (спеціальна група для дітей з порушенням мови старшого дошкільного віку «Веселка»);

родину Постіл Олександри (група старшого дошкільного віку «Казка»).

за зайняте ІII місце:

родину Варухи Артема (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Калинка»);

родину Юрченко Софії (група молодшого дошкільного віку «Барвінок»);

родину Стародуба Тімура (група раннього віку «Капітошка»);

родину Дмитрієва Віссаріона (група середнього дошкільного віку «Зірочки»).

Вітаємо переможців та дякуємо всім родинам, хто проявив свої творчі здібності, фантазію, креативність, старанність, взявши участь в онлайн-конкурсі спільних робіт дітей з батьками «Новорічний калейдоскоп»!

 

 

Підсумки онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Осінній барвограй» у ЗДО № 33 «Маринка»

Осінь – надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Дошкільнята разом зі своїми батьками змогли відтворити всю неповторність осінньої краси й проявили свої творчі здібності й неймовірну фантазію, взявши участь в онлайн-конкурсі спільних робіт «Осінній барвограй».

Різноманіття осінніх поробок просто вражало!

Підсумувавши підсумки конкурсу, журі визначило:

 1. Визнати переможцями онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Осінній барвограй» і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

Родину Прийменко Ярослава з спільною роботою «Осінній бал» (молодша група «Барвінок»).

Родину Кульоміної Аріни з спільною роботою «Подвір’я Маші та Ведмедя» (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови «Калинка»).

за зайняте ІI місце:

 1. Родину Белоусова Матвія з спільною роботою «Дарунки осені» (група молодшого дошкільного віку «Соняшники»).
 2. Родину Мітіна Гордія з спільною роботою «Нірка для Мишки» (група молодшого дошкільного віку «Соняшники»).
 3. Родину Пабат Ксенії з спільною роботою «Осінні грибочки» (група середнього дошкільного віку «Зірочки»).
 4. Родину Голубєва Платона з спільною роботою «Фарби осені» (група молодшого дошкільного віку «Дзвоники»).
 5. Родину Куриленко Анни з власною роботою «Осінній натюрморт» (група старшого дошкільного віку «Волошка»).
 6. Родину Степаненка Олександра з спільною роботою «Мудра Сова» (група молодшого дошкільного віку «Соняшники»).
 7. Родину Косяченко Анни з спільною роботою «Чарівний ліс» (група середнього дошкільного віку «Ромашка»).

за зайняте ІII місце:

 1. Родину Науменко Каріни з спільною роботою «Їжачок-хитрячок» (група молодшого дошкільного віку «Соняшники»).
 2. Родину Пилипенка Івана з спільною роботою «Осінній грибочок» (група раннього віку «Метелики»).
 3. Родину Лістунової Варвари з спільною роботою «Вовчок-осінній бочок» (група молодшого дошкільного віку «Дзвоники»).
 4. Родину Помазан Заріни з спільними роботами «Осіннє дерево», «Веселі овочі» (група середнього дошкільного віку «Ромашка»).
 5. Родину Коханої Златослави з спільною роботою «Осіння композиція» (група старшого дошкільного віку «Волошка»).
 6. Родину Парфила Ярослава з спільною роботою «Осінній вальс» (група середнього дошкільного віку «Бджілки»).
 7. Родину Косяченко Анни з спільною роботою “Чарівний ліс” (група середнього дошкільного віку “Ромашка”)
 8. Нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу за творчий підхід до виконання роботи:
 9. Родину Тимченко Дар’ї з спільною роботою «Принцеса Осінь» (група старшого дошкільного віку «Казка»).
 10. Родину Гладонюка Іллі з спільною роботою «Гарбузова родина» (група раннього віку «Гномики»).
 11. Родину Пилипенка Єгора з спільною роботою «Осінній кошик» (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови «Калинка»).
 12. Родину Білокур Емілії з спільною роботою «Хазяйновитий їжачок» (група раннього віку «Капітошка»).
 13. Родину Погребицької Ангеліни з спільною роботою «Осіння парасолька» (група середнього дошкільного віку «Зірочки»).
 14. Родину Гаранжи Кіріла з спільною роботою «Осінні мотиви» (група старшого дошкільного віку «Казка»).
 15. Родину Крупської Діани з спільною роботою «Осінній віночок» (група старшого дошкільного віку «Казка»).
 16. Родину Чистякова Павла з спільною роботою «Осінній настрій» (група старшого дошкільного віку «Казка»).
 17. Родину Хомич Соломії з спільною роботою «Золота осінь» (група середнього дошкільного віку «Бджілки»).
 18. Родину Носик Каміли з спільною роботою «Осіннє дерево» (група середнього дошкільного віку «Бджілки»).
 19. Нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу за наполегливість та активну участь в конкурсі:
 20. Родину Бєлоуса Матвія з спільною роботою «Щедра осінь» (група середнього дошкільного віку «Зірочки»).
 21. Родину Мороза Марка з спільною роботою «Осінні фантазії» (група молодшого дошкільного віку «Барвінок»).
 22. Родину Жук Олександри з спільною роботою «Чудовий грибочок» (група старшого дошкільного віку «Волошка»).
 23. Родину Парфянович Євангеліни з спільною роботою «Композиція «Королева Осінь»» (група молодшого дошкільного віку «Дзвоники»).
 24. Родину Бозіяка Максима з спільною роботою «Гостинці для їжачка» (спеціальна група для дітей з порушенням мови старшого дошкільного віку «Веселка»).
 25. Родину Матвієнко Тані (група середнього дошкільного віку “Ромашка”)
 26. Родину Онопко Ярослава з спільною роботою «Осінній барвограй» (група старшого дошкільного віку  «Волошки»)
 27. Нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу в номінації «Приз глядацьких симпатій» за ініціативність, естетично оформлену презентацію та активну співпрацю з батьками вихователів групи молодшого дошкільного віку «Соняшники» Авраменко Є.С., Лаврик Л.П.

Вітаємо переможців та дякуємо всім батькам за активну участь!

 

 

Підсумки онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Новий рік чарує всіх, розсипає щедрий сміх» у ЗДО № 33 «Маринка»

Зима – по-справжньому чарівна й казкова пора року, яка дарує багато чудес, відкриттів та розваг.

Дошкільнята разом зі своїми батьками змогли відтворити всю неповторність зимової краси й проявили свої творчі здібності й неймовірну фантазію, взявши участь в онлайн-конкурсі спільних робіт «Новий рік чарує всіх, розсипає щедрий сміх».

Конкурс проходив в чотирьох номінаціях «Святковий віночок» (ранній вік), «Новорічний чобіток» (молодший дошкільний вік), «Найкращий символ Нового року» (середній дошкільний вік), «Печиво для Святого Миколая» (старший дошкільний вік). До уваги журі було представлено значну кількість різноманітних новорічних поробок.

Підсумувавши результати конкурсу, представники журі відзначили Грамотами призові місця в кожній віковій групі:

 1. Визнати переможцями у номінації «Святковий віночок» та нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

 • родину Прийменка Ярослава (група раннього віку «Капітошка»).

 

за зайняте ІI місце:

 • родину Белоусова Матвія (група раннього віку «Гномики»);
 • родину Мітіна Гордія (група раннього віку «Гномики»);
 • родину Драги Іллі (група раннього віку «Метелики»).

 

за зайняте ІII місце:

 • родину Скрипченка Тимура (група раннього віку «Капітошка»);
 • родину Степаненка Олександра (група раннього віку «Гномики»);
 • родину Авраменка Олега (група раннього віку «Гномики»);
 • родину Довгопола Данііла (група раннього віку «Гномики»).

 

 1. Визнати переможцями у номінації «Новорічний чобіток» та нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

 • родину Лисенка Євгенія (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»).

 

за зайняте ІI місце:

 • родину Бєлоуса Матвєя (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»);
 • родину Лойченка Євгенія (група молодшого дошкільного віку «Бджілки»);
 • родину Никоненко Варвари (група молодшого дошкільного віку «Ромашка»).

 

за зайняте ІII місце:

 • родину Пабат Аріни (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»);
 • родину Дябелко Анни (група молодшого дошкільного віку «Ромашка»);
 • родину Мухи Матвія (група молодшого дошкільного віку «Ромашка»).

 

 1. Визнати переможцями у номінації «Найкращий символ Нового року» та нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

 • родину Головченко Аріни (група середнього дошкільного віку «Казка»);
 • родину Крупської Діани (група середнього дошкільного віку «Казка»).

 

за зайняте ІI місце:

 • родину Гаранжи Кіріла (група середнього дошкільного віку «Казка»);
 • родину Чистякова Павла (група середнього дошкільного віку «Казка»);
 • родину Безрука Олександра (група середнього дошкільного віку «Казка»).

 

за зайняте ІII місце:

 • родину Олексенка Сіона (група середнього дошкільного віку «Казка»);
 • родину Жук Олександри (група середнього дошкільного віку «Волошка»);
 • родину Пахненка Владислава (група середнього дошкільного віку «Волошка»).

 

 1. Визнати переможцями у номінації «Печиво для Святого Миколая» та нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

 • родину Бережного Кіріла (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом старшого дошкільного віку «Калинка»).

 

за зайняте ІI місце:

 • родину Мухи Поліни (група старшого дошкільного віку «Барвінок»);
 • родину Макаренко Євангеліни (старшого дошкільного віку «Соняшники»);
 • родину Могиленко Вероніки (старшого дошкільного віку «Барвінок»).

 

за зайняте ІII місце:

 • родину Ріпи Альбіни та Дем’яна (група старшого дошкільного віку «Барвінок»);
 • родину Бозіяка Максима (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом старшого дошкільного віку «Калинка»);
 • родину Недайхліба Михайла (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Веселка»);
 • родину Парфило Аліни (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Веселка»).

 

 1. Нагородити Подякою дошкільного навчального закладу за креативний підхід до оформлення новорічної поробки родину Опімах Софії (група старшого дошкільного віку «Дзвоники»).

 

 1. Нагородити Грамотами дошкільного навчального закладу батьків: Беспалу Світлану Іванівну (група «Калинка»), Булавінову Наталію Олександрівну (група «Барвінок»), Юрченко Артема Олександровича (група «Капітошка») за оригінальне оформлення групових презентацій, відео-роликів до онлайн-конкурсу «Новий рік чарує всіх, розсипає щедрий сміх» та активну участь в освітньому процесі закладу.

 

Вітаємо переможців та дякуємо всім родинам, хто проявив свої творчі здібності, фантазію, креативність, старанність, взявши участь в онлайн-конкурсі спільних робіт дітей з батьками «Новий рік чарує всіх, розсипає щедрий сміх»!

 

Підсумки онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Барвисті кольори королеви Осені»у ЗДО № 33 «Маринка»

Осінь – надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Дошкільнята разом зі своїми батьками змогли відтворити всю неповторність осінньої краси й проявили свої творчі здібності й неймовірну фантазію, взявши участь в онлайн-конкурсі спільних робіт «Барвисті кольори королеви Осені».

Різноманіття осінніх поробок просто вражало!

Підсумувавши підсумки конкурсу, журі визначило:

 1. Визнати переможцями онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками «Барвисті кольори королеви Осені» і нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

 1. Родину Соларьової Катерини з спільною роботою «Тепло рідного дома» (група середнього дошкільного віку «Казка»).
 2. Родину Головченко Аріни з спільною роботою «Осіння пташка» (група середнього дошкільного віку «Казка»).
 3. Родину Степаненка Олександра з спільною роботою «Різнобарвний павич» (група раннього віку «Гномики»).

за зайняте ІI місце:

 1. Родину Драги Іллі з спільною роботою «Казковий ведмедик» (група раннього віку «Метелики»).
 2. Родину Пабат Діани з спільною роботою «Осінній подарунок для їжачка» (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»).
 3. Родину Провідошина Марка з спільною роботою «У гості до їжачка» (група молодшого дошкільного віку «Бджілки»).

за зайняте ІII місце:

 1. Родину Куриленка Івана з спільною роботою «Осінній наряд тітоньки Сови» (група старшого дошкільного віку «Соняшники»).
 2. Родину Бережного Кіріла з спільною роботою «Сонячне ведмежатко» (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом старшого дошкільного віку «Калинка»).
 3. Родину Ольховського Володимира та Івана з спільною роботою «Квітковий дивограй» (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом старшого дошкільного віку «Калинка»).
 4. Родину Парфила Ярослава з спільною роботою «Строкатий півник» (група молодшого дошкільного віку «Бджілки»).
 5. Нагородити Подякою дошкільного навчального закладу:
 6. Родину Бондаренко Вероніки з спільною роботою «Веселі горобці» (група старшого дошкільного віку «Дзвоники»).
 7. Родину Лобаса Богдана з спільною роботою «Осіння криниця – чиста водиця» (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»).
 8. Родину Туркіної Марії з спільною роботою «Гарбуз-чарівник» (група старшого дошкільного віку «Барвінок»).
 9. Родину Сіробаби Артема з спільною роботою «Осіння парасолька» (група старшого дошкільного віку «Соняшники»).
 10. Родину Коханої Злати з спільною роботою «Щедрі дари королеви Осені» (група середнього дошкільного віку «Волошка»).
 11. Родину Олексенка Сіона з спільною роботою «Казковий дім» (група середнього дошкільного віку «Казка»).
 12. Родину Вакуленка Михайла з спільною роботою «В осінньому лісовому царстві» (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Веселка»).
 13. Нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу в номінації «Приз глядацьких симпатій» за змістовний, креативний, різноплановий підхід та естетично оформлену презентацію, активну співпрацю з батьками:
 14. Вихователів групи раннього віку «Гномики» Черкашину В.В., Московченко Ю.Р.
 15. Вихователів групи старшого дошкільного віку «Соняшники» Авраменко Є.С., Лаврик Л.П.
 16. Вихователя різновікової спеціальної групи для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Веселка» Борисову Л.В.

Вітаємо переможців та дякуємо всім батькам за активну участь!

 

 

Групові презентації до конкурсу “Барвисті кольори королеви Осені”

група компенсуючого типу “Веселка”

група раннього віку “Метелик”

група компенсуючого типу Калинка”

група молодшого дошкільного віку “Ромашка”

група середнього дошкільного віку “Волошка”

група раннього віку “Гномики”

група старшого дошкільного віку “Соняшник”

Група середнього дошкільного віку “Казка”

Група молодшого дошкільного віку “Бджілки”

група старшого дошкільного віку “Дзвоники”

група молодшого дошкільного віку “Зірочки”

група старшого дошкільного віку “Барвінок”