Історія ЗДО

Дитячий ясла-садок № 47 «Маринка» розпочав свою діяльність в лютому 1976 році, який побудовано за типовим проектом, розрахований на 250 місць. На той час в садку функціонувало 14 вікових груп, де виховувалося 536 дітей. Перша завідуюча  Вакуленко Лариса Володимирівна уміло передавала значний досвід на поприщі навчання й виховання своїм молодим колегам. Перших вихованців зустрічали: помічник вихователя Чечель Надія Василівна, старша медична сестра Чуйко Тетяна Іванівна, вихователь  Пересадько Ганна Іванівна, вихователь Пунько Валентина Іванівна, музичні керівники Ксенженко Надія  Дмитрівна, Потапова Ольга Вікторівна.

З 1983 по 2010 рік керівником дошкільного закладу була Перог Варвара Іванівна – людина творча, вимоглива до себе і колективу, гарний організатор і дбайлива господарка, енергійна у всіх добрих справах, уважна до кожного члена колективу та батьків вихованців, весела і життєрадісна. Це вона створила колектив однодумців, в якому за весь період її роботи не було плинності кадрів. Протягом багатьох років, дитячий садок був і залишається одним з найкращих в Роменському мікрорайоні міста.

Згідно наказу управління освіти і науки СМР №31 від 01.02.2005 року державна комунальна установа дитячий ясла-садок  № 47 «Маринка» перейменований в Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 33 «Маринка».

З 22 березня 2012 року і дотепер дошкільний заклад очолює Олена Павлівна  Шрамченко.

Сумському дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) „Маринка” відповідно до рішення регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів при управлінні освіти і науки обласної державної адміністрації від 17 квітня 2013 року протокол №115 визнано атестованим (рівень освітньої діяльності – “достатній”).

У 2021 році колектив «Маринки» відсвяткував 45 – річчя заснування дошкільного закладу.

На сьогодні у закладі дошкільної освіти функціонує 12 груп, в яких виховується 227 дітей.