Запитуйте – відповідаємо

Залишити запитання

Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Вашу адресу e-mail опубліковано не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 3.229.122.112.
Ваше запитання може бути показано не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
10 записів
Тетяна Тетяна
Доброго дня скажіть будьласка де можна дізнатися чи записана дитина до садочку ?
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня! Для того,щоб дізнатися чи записана дитина до садочка, потрібно записати дитину в електронну чергу! Якщо Ви це зробили , щоб нам перевірити , потрібно знати прізвище дитини,ім'я, на який рік записали!
Марина Марина
Здрастуйте, підкажіть коли можно підійти написати заяву на відвідування дитячого садка ?
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня! В розділі "НОВИНИ" сторінка " До уваги батьків майбутніх вихованців " є зразок заяви, пакет медичних документів, який ви збираєте та чекаєте нашого телефоного дзвоника . З повагою Адміністрація!
Марина Марина
Здравствуйте, підскажіть, чи може дитина почати відвідувати садочок з травня 2021 року, у віці 2 роки?
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня! Діти набираються на 1 вересня кожного року., тому групи заповнені! Кожне запитання батьків, що до вступу до садочка, розглядається індивідуально!
Світлана Світлана
Здравствуйте. Можно узнать когда будет проводится день открытых дверей или собрания для родителей,дети которых впервые пойдут в сад з сентября 2021.
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня!На сьогодні в країні діють карантинні обмеження! Відповідно до Постанови 55 Головного санітарного лікаря України, батькам та відвідувачам заборонено заходити до приміщень дошкільного закладу. Якщо у Вас виникнуть питання, можна їх задавати письмово на сайті, або за телефоном 61-82-57. Адміністрація.
Марина Марина
Добрий день, підкажіть будь ласка коли треба записувати дитину до вашого закладу на 01.09.2021 рік (дитина народилася 17.05.2019 року)? Дякую
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня! Дитинку потрібно зареєструвати в електронній системі на сайті : https://reg.isuo.org/preschools. Обов"язково прикріпити ксерокопію свідоцтва про народження. Якщо Вам потрібна допомога, принесіть ксерокопію свідоцтва про народження своєї дитини в дошкільний заклад, ми зробимо це за вас. З повагою Адміністрація ДНЗ.
Наталия Наталия
Добрый день. Подскажите пожалуйста как зарегистрироваться в группу "Ромашка".
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня! Батьки реєструють дітей в дошкільний заклад на сайті "Електронна реєстрація в ДНЗ". Керівник закладу розподіляє дітей за віком по групам.
Анастасия Анастасия
Які документи необхідно для вступу в садок?
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня! В розділі НОВИНИ є інформація яка Вас цікавить.
Юлія Юлія
Добрий день! У зв’язку з тим,що ми змінюємо місце проживання. Підкажіть, будь ласка, чи будуть у вас вільні місця для дитини 3 роки(2016 рік народження) на 2020-2021 навчальний рік? Щоб я могла орієнтуватися, в який садочок можна стати в електронну чергу. Дякую!
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня! Місце для дитини 3-х років є в наявності на 1 вересня 2020 року.
Света Света
Здравствуйте. Можно узнать когда будет проводится собрания для родителей с приёма детей в д.с текущего года
Відповідь Адміністрації: admin
12 квітня в дошкільному закладі відбудеться День відкритих дверей . Слідкуйте за новинами на нашому сайті.
Яна Яна
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, в саду сейчас работают какие-нибудь кружки? Раньше, помню, были))
Відповідь Адміністрації: admin
У закладі плідно працюють гуртки з розвитку творчих здібностей дітей. Програми гуртків затверджено завідувачем та схвалено педагогічною радою від 30.08.2017 року. – «Вивчаємо англійську мову», керівник Кружилова Л.М.,Кузьміна С.В. групи дошкільного віку, 2 рази на тиждень. – «До-ре-мі-фа-соль-ка», керівник Потапова О.В. (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць. – Фольклорний гурток «Віночок», керівник Ксенженко Н.Д (муз. керівник), 12 вихованців, 4 рази на місяць. – «Ниткографія», керівник Пятаченко Н.В., 12 вихованців, 4 рази на місяць. – «Чарівне тістечко», керівник Колесник Т.Є., 13 вихованців, 4 рази на місяць. -«Малятко-здоров’ятко», керівник Крючкова О.Г. (інструктор з фізичної культури), 10 вихованців, 4 рази на місяць. – Балет – пластик шоу, керівник Бондаренко К.О., 15 вихованців, 4 рази на місяць. – «Наші пальчики – митці», керівник Макущенко А.М., 12 вихованців, 4 рази на місяць. Усі освітні послуги безкоштовні. Гурткова робота допомагає розкрити творчий потенціал кожної дитини, стимулювати креативний розвиток дошкільників.