Театральне дійство на свіжому повітрі «День Нептуна» в «Маринці»

2 серпня 2021 року в День пам’яті пророка Іллі в Сумському закладі дошкільної освіти № 33 «Маринка» відбулось театральне дійство на свіжому повітрі «День Нептуна».
Метою заходу стало ознайомлення дітей із народними святами; формування у дошкільників здорового способу життя, закріплення й удосконалення набутих знань та вмінь; розвиток витривалості та сили під час виконання спортивних вправ, підвищення активності й працездатності дитячого організму, загартування дітей; виховання любові до народної пісні, прислів’їв, народних традицій, бажання продовжувати їх.
Добрий морський Король Нептун, чарівна Королева Води весь час підтримували інтерес у дітей до розваги, постійно зацікавлювали та розважали дітлахів.
Діти залишились в емоційно-піднесеному настрої та сповнені гарних вражень!
Возможно, это изображение (4 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит и на открытом воздухе)