Музична розвага «Пташок викликаємо до рідного краю» в Сумському ДНЗ № 33 «Маринка»

22 березня 2017 року відзначається особливе свято – Сорок святих, присвячене пам’яті Севастійських мучеників. Люди вірили, що саме в цей день з вирію повертаються птахи – сорок різних порід, тому виготовляли випічку у формі пташок, співали, танцювали, закликали весну, пернатих друзів з вирію.

У Сумському дошкільному навчальному закладі № 33 «Маринка» також була проведена музична розвага «Пташок викликаємо до рідного краю» з метою вшанування фольклорних свят нашої країни.

Захід весь час супроводжувався весняними хороводами, гаївками, народними фольклорними іграми, спортивними естафетами. Святковий, веселий, піднесений настрій забезпечували неймовірні персонажі: Зима, Весна, Петрушка, Баба Яга, Ворон та Синичка.

Діти були сповнені гарних вражень та скуштували смаколиків, у формі пташок!