Музична казка-вистава для лялькового театру «Чарівне дерево» в Сумському ДНЗ № 33 «Маринка»

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності 25 квітня 2017 року в Сумському ДНЗ № 33 «Маринка» було проведено музичну казку-виставу для лялькового театру «Чарівне дерево» для дітей середнього та старшого дошкільного віку.

Метою проведення вистави стало ознайомлення дітей з отруйними рослинами, їх небезпекою для людського організму, виховання обачності, уважності, адже краса може приховувати небезпеку. Казкові герої Сонечко, Кізя, Вовк, Ведмідь, Мушки, Лисичка, Дівчинка розважали дітей протягом усього заходу та сформували уявлення про небезпечні для життя людей рослини, ягоди.

Діти добре засвоїли, що цінність власного життя залежить від поведінки кожної людини, від її особистої безпеки.

Як говорить народна мудрість: «Мало любити життя – треба з ним ще й добре поводитись».

Коментарі 1