Перевірка організації харчування

Питання організації раціонального, безпечного харчування дітей – одне з самих актуальних на даний час.

15 червня 2017 року в Сумському ДНЗ № 33 «Маринка» відбулася планова перевірка організації харчування, безпечності та якості продукції, що надходить до дошкільного закладу. Перевірку здійснювали: Трепалін Роман Олександрович, начальник відділу з конкурсних торгів Сумської міської ради, Антипенко Ірина Анатоліївна, лікар загальної гігієни управління Держпродспоживслужби в м. Сумах, Феденко Олена Олексіївна, головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської міської ради,  Комарова Наталія Володимирівна, головний бухгалтер  централізованої бухгалтерії управління освіти і науки Сумської міської ради, Гончаров Василь Миколайович, депутат Сумської міської ради, Шерстюк Наталія Віталіївна, замісник голови батьківського комітету ДНЗ.

Перевірці підлягали такі питання: загальна характеристика та організаційно-правові засади діяльності, санітарний стан приміщень, створення умов для правильної організації харчування дітей, постачання продуктів харчування в заклад, терміни їх зберігання, умови зберігання продуктів харчування, дотримання принципу правильного сусідства продуктів, дотримання технології приготування страв, якість дитячого харчування, організація харчування дітей пільгових категорій, ведення документації з питань організації харчування, контроль за організацією харчування.

Хотілося б наголосити, що одним із основних завдань колективу Сумського ДНЗ № 33 «Маринка» є охорона життя і здоров’я дітей, тому адміністрацією закладу суворо контролюється питання забезпечення дітей якісним і зба­лансованим харчуванням.