Архіви за день: 21 Липня, 2017

Оздоровчий «СПА-центр» в Сумському ДНЗ № 33 «Маринка»

Літо – час творчості, відпочинку і оздоровлення. Це пора приємних емоцій та нових вражень. Щоб робота з дітьми влітку була ефективною, педагогам слід заздалегідь чітко й раціонально спланувати її. Слід відмітити новостворений оздоровчо-ігровий «СПА-центр» для дітей на території Сумського ДНЗ № 33 «Маринка», який дошкільнята із задоволенням відвідували. Діти мали змогу прийняти сонячні ванни, зробити …

«Музика води»

Створюючи музику води, діти вчаться використовувати у музикуванні трикутники, звуки дощовиці, булькання через соломинки, грати на водяному свищику. Діти отримують нові музичні враження від «музики води».

Працюємо залюбки в «Маринці»

Літній оздоровчий період – це не тільки час розваг та ігор, а й пора сезонної праці. Дошкільники Сумського ДНЗ № 33 «Маринка» із задоволенням полюбляють працювати га дитячих городах, поважають працю інших, адже знають, що трудова діяльність – це невід’ємна частина людського життя.