«Театр – це гра, диво, диво, казка»

Участь вихованців ДНЗ № 33 «Маринка» в інтерактивній грі «Пізнай світ театрального мистецтва» в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва

Світ театру – ніби знайомий, але водночас такий невідомий для дошкільників. Він захоплює, дивує, полонить яскравістю образів, глибиною переживань та емоцій персонажів. Театральне мистецтво допомагає дитині глибше пізнати себе та навколишній світ, спонукає її до самовдосконалення, виховуючи естетичні почуття та викликаючи численні емоції під час театрального дійства.

Вихованці Сумського ДНЗ № 33 «Маринка» разом зі своїми батьками та педагогами нещодавно відвідали Сумський обласний театр для дітей та юнацтва, взяли участь у інтерактивній грі «Пізнай світ театрального мистецтва».

Дошкільники спробували себе в ролі акторів, тим самим долучились до світу театрального мистецтва. Після інтерактивної гри мали змогу переглянути музичну казку «День народження Вовка».

Всі залишились сповнені неймовірних вражень!