Поважаємо права дітей

Давайте менше говорити про обовязки дітей,

а більше про їхні права.

Жан-Жак Руссо

Кожен із нас – і дорослий, і малий – є повноправним членом суспільства, його невід’ємною частиною, вільним і рівним у своїй гідності та правах. Першим кроком для повної реалізації себе як повноцінного громадянина є ознайомлення з основними правами та обов’язками.

За ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 10 грудня — Міжнародний день прав людини.

Напередодні цього дня в Сумському закладі дошкільної освіти       (ясла-садок) № 33 «Маринка» були проведені відповідні заходи, спрямовані на поглиблення знань дітей про їхні права та обов’язки. Інформація надавалася дітям в цікавій ігровій формі, на прикладі сюжетів їх улюблених казок, де порушуються права героїв.

Батьки, як активні учасники освітнього процесу, також активно долучилися до цього питання, взявши участь у круглому столі «Захистимо права дитини».

Усе це дало змогу отримати достатній запас знань щодо прав та обов’язків дітей у суспільстві.