Батьківські збори «Дитина напередодні вступу до школи»

Вступ до школи і для самої дитини, і для її батьків пов’язаний  з певними тривогами і водночас з великими надіями. Педагоги та батьки мають створити для дошкільника сприятливе освітнє середовище, якнайкраще підготувати його до навчання в школі, не забуваючи при цьому про самоцінність дошкільного віку.

14 грудня 2017 року в Сумському ЗДО № 33 «Маринка» відбулися батьківські збори «Дитина напередодні вступу до школи» для батьків дітей груп старшого дошкільного віку.

До уваги батьків була представлена інформація про портрет дитини напередодні вступу до школи, психологічні особливості дітей 5-и річного віку, формування мовленнєвої готовності дітей до школи у грі, підготовка руки дитини до письма, логіко-математичний  розвиток дітей старшого дошкільного віку.

Батьки отримали багато корисної та пізнавальної інформації щодо підготовки дітей до шкільного навчання.