Літературно-музична композиція «Україна моя, як тато і мама одна»

Плекання національної свідомості й самосвідомості, прищеплення моральних ідеалів та ціннісних орієнтирів починається з дошкільного періоду.
Вихователі групи старшого віку «Барвінок» Куксенко Наталія Григорівна, Коваленко Наталія Петрівна особливо важливу роль у своїй роботі відводять народознавству, що допомагає відкрити дітям красу рідної землі, творчість талановитих земляків, а також плекати духовність дошкільнят, навчати критично оцінювати вчинки — свої та інших людей, спонукати до засвоєння мудрості, накопиченої предками.
До Вашої уваги літературно-музична композиція «Україна моя, як тато і мама одна» з дітьми старшого дошкільного віку «Барвінок», організована вихователями Куксенко Наталією Григорівною, Коваленко Наталією Петрівною спільно з музичним керівником Ксенженко Надією Дмитрівною.
Батьки були приємно вражені виступами своїх дітей. Всі залишились в емоційно-піднесеному настрої після проведеного заходу.

Фото Маринки Садочок.