Відкритий перегляд бінарного заняття в групі компенсуючого типу “Веселка”

Самоосвіта педагогів – основна вимога сьогодення. Педагоги закладу  постійно відвідують заняття своїх колег, обмінюються досвідом та підвищують свій професійний рівень.
13 лютого 2018 року в ЗДО  відбувся відкритий перегляд бінарного заняття «Подорож у музей казок», проведене вихователем групи компенсуючого типу «Веселка» Борисовою Ларисою Василівною та вчителем-логопедом Пересадько Ганною Іванівною.
Педагоги продемонстрували високий рівень професійної майстерності в роботі з дітьми, володінні дитячим колективом, ефективне використання прийомів мнемотехніки, методи активізації дитячої мовленнєвої активності. Цікаві ігри, вправи, художнє слово, дидактичні посібники стимулювали як мовленнєву, так і пізнавальну активність дітей.
Колеги залишились сповнені гарних вражень, отримали багато змістовної інформації.