Екскурсія дітей старших груп до Сумської спеціалізованої школи (I – III ступенів) № 25

Питання наступності між дошкільною та початковою ланками освіти з року в рік не втрачає актуальності. Вкрай важливо зробити безболісним для дитини перехід від однієї вікової сходинки до наступної, максимально зблизити умови розвитку, виховання та навчання старших дошкільників і молодших школярів.
З метою забезпечення наступності між дитсадком та школою Сумський заклад дошкільної освіти № 33 «Маринка» активно співпрацює з Сумською спеціалізованою школою
(I – III ступенів) № 25, розроблено спільний план заходів, проводяться екскурсії, свята, батьківські збори.
19 квітня 2018 року адміністрація та вчителі ССШ № 25 гостинно зустріли майбутніх першокласників, нині ще вихованців закладу дошкільної освіти № 33 «Маринка», на порозі школи. Для дітей були підготовлено цікаві завдання, загадки, ритмічні рухливі ігри, проведено екскурсії до бібліотеки, комп’ютерного класу, їдальні, української світлиці та кабінету музичного мистецтва. Дошкільнята також приємно здивували вчителів своїми знаннями та продемонстрували вокальні здібності під час виконання пісень.
Діти залишились в емоційно-піднесеному настрої та сповнені гарних вражень після проведеної екскурсії.
Дуже вдячні адміністрації школи та вчителям за гостинний прийом!

Фото Маринки Садочок.