Квест-гра «На допомогу Королеві бантиків»

Сьогодні  відбулася незвичайна квест-гра «На допомогу Королеві бантиків», організована інструктором з фізичної культури Крючковою Ольгою Григорівною. Її учасниками стали діти групи середнього дошкільного віку «Дзвоники».
Королева готувалась до свята та прикрасила майданчики яскравими бантиками. Але вночі був буревій і розкидав усі бантики по території дитсадка. Під час захоплюючої квест-гри діти виконували цікаві завдання, щоб отримати загублені бантики та допомогти Королеві.
Метою квест-гри стало формування пізнавальних інтересів дітей під час рухливої діяльності; розвиток уваги, логічного мислення, спритності, орієнтації в просторі; виховання доброзичливості, бажання допомогти іншим; сприяння створенню дружнього дитячого колективу.
Діти виконали всі завдання та залишились в емоційно-піднесеному настрої після проведеного заходу.

Фото Маринки Садочок.