Олімпійський тиждень в Сумському ЗДО № 33 «Маринка»

У рамках проведення Олімпійського тижня в Сумському ЗДО № 33 «Маринка» було організовано зустріч зі студентами Інституту фізичної культури СДПУ ім. А.С. Макаренка. Бага Ірина Володимирівна та Овчар Олександр Віталійович розповіли дітям середнього дошкільного віку «Ромашка» про свої спортивні досягнення, провели з дітками ритмічну зарядку, вправляли дітей користуватися ключками, грати у хокей.
Дякуємо студентам за цікаві майстер-класи!

На данном изображении может находиться: 15 человек, в том числе Ольга Крючкова, люди улыбаются

Екскурсія до спортивного комплексу Інститу фізичної культури СДПУ

На данном изображении может находиться: 26 человек, в том числе Андрей Леоненко, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении

На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Анна Лубенец и Андрей Леоненко

Групи компенсуючого типу «Веселка» та «Калинка» продемонстрували свої спортивні навички та вміння у спортивних змаганнях «Веселі старти».
Перемогла дружба!

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, трава, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди занимаются спортом, на улице и природа

Олімпійський тиждень закінчився цікавими майстер-класами з легкої атлетиками та хокею на траві від тренерів Бондаренко Євгена Миколайовича та Бондаренко Інни Миколаївни. Учасниками майстер-класів стали діти групи старшого дошкільного віку «Волошка».
Дошкільнята мали змогу виконати ритмічну розминку, гімнастичні вправи, навчитися користуватися ключками для гри в хокей, позмагатися в даному виді спорту, продемонструвати свої вміння в стрибках та швидкому бігові.
Дітлахи залишились в захваті!

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди занимаются спортом, обувь, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, трава, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, обувь, на улице и природа