Осінній благодійний ярмарок в Сумському ЗДО № 33 «Маринка»

На ярмарку нашім веселім, багатім.
Є чим дивуватись і є що придбати.
Тут щедрі дарунки із саду, городу.
Тут пісні і жарти – усім в нагороду.
Пісні, жарти, танці, сміх
Тут зустрінуть вас усіх!
Поспішайте люди добрі
І дорослі і малі.

З метою вшанування українських народних традицій та звичаїв 27 вересня 2018 року в Сумському ЗДО № 33 «Маринка» було проведено благодійний осінній ярмарок. До уваги гостей були представлені святковий ярмарковий концерт, виставка поробок з природного матеріалу «Дари осені», селфі в українському стилі, безпрограшна лотарея та звичайно різноманіття смаколиків від батьків наших вихованців.
Лунала дзвінко музика, діти виконували народні пісні й таночки, грали в українські народні ігри. Присутніх розважали красуня Осінь, веселі Краплинки, хазяйновиті Кумоньки.
Кожна група закладу представила оригінально оформлені столи з товарами на продаж. Мами та бабусі приготували різноманітну випічку та солодощі, якими із задоволенням смакували дітлахи. Смачний куліш прийшовся до вподоби всім присутнім.
Батьки та діти залишились в емоційно-піднесеному настрої та сповнені гарних вражень.
Кошти зібрані в ході благодійного ярмарку будуть перераховані на допомогу родині вихованця нашого закладу Дубинки Данила, на лікування мами Дубинки Юлії Володимирівни.
Висловлюємо вдячність батькам за активну участь в організації та проведенні благодійного ярмарку.

Оригінальні вірші від групи «Казка»

Щиро Вас вітає «Казка»
Всіх запрошуєм, будь ласка!
Ви на ярмарок зайдіть та смаколиків купіть,
Чай, желе, та фрукти – клас,
Супер тістечка у нас,
Селфі зможете зробити,
Лотерейку прикупити.

Всіх казкарики вітають
На ярмарку закликають
Найсмачніше пригощають
Ще й танцюють та співають!

На данном изображении может находиться: 19 человек, в том числе Инна Савченко и Светлана Шумило, люди улыбаются, люди стоят, ребенок и на улице

На данном изображении может находиться: 18 человек, в том числе Юлия Дериземля, Инна Савченко, Светлана Шумило и Богдана Митина, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Таня Сущенко, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, ребенок и на улице