Педагогічна рада «Формування емоційно-значимої поведінки дітей у природному довкіллі»

З метою  удосконалення роботи педагогічного колективу з питань формування знань дітей з освітньої лінії «Дитина у природному довкіллі» Базового компонента дошкільної освіти, підвищення компетентності педагогів щодо їхнього екологічного світогляду, екологічної культури          27 листопада 2018 року в Сумському ЗДО № 33 «Маринка» відбулося засідання педагогічної ради № 2 «Формування емоційно-значимої поведінки дітей у природному довкіллі».

Педагоги отримали багато корисної пізнавальної інформації, поділилися досвідом роботи з питань екологічного виховання, перевірили свої знанння в конкурсах «Екологічна розминка», «Вгадай за пантомімою», «Екологічний кросворд», обмінялися думками з проблеми формування природничо-екологічної компетентності дошкільників.