Родинне свято «Де веселка палає – родинне вогнище не згасає»

«Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу»

22 листопада 2018 року в групі старшого дошкільного віку «Казка» було проведено родинне свято «Де веселка палає – родинне вогнище не згасає».
Метою свята стало виховати в дітей любов і повагу до своєї родини, бажання допомагати своїм рідним та близьким; дати можливість відчути комфорт і радість від родинного оточення і спілкування; вчити бути чемними, уважними, завжди пам’ятати місце, де народилися, рідну оселю; сприяти розумінню необхідності міцних родинних зв’язків, важливості родинного єднання; формувати почуття обов’язку перед батьками та Батьківщиною, відчуття гордості за свою велику українську родину; дати зрозуміти, що батьки і діти – це одне ціле.
Родинне свято пройшло дуже вдало та залишило в серцях дітей та батьків тільки найтепліші спогади.

На данном изображении может находиться: 11 человек, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 32 человека, люди улыбаются, в помещении