Музично-спортивна розвага «Весела Масляна»

Поспішайте швидше! Поспішайте швидше!
Немає свята нашого веселіше!
Гостей давно ми чекаємо.
Масляну починаємо!

Масляна — це здавна улюблене народне свято. Дошкільнята закладу дошкільної освіти № 33 «Маринка» долучилися до святкування Масляної, взявши участь у музично-спортивній розвазі «Весела Масляна».
Веселі персонажі – Баба-Яга, Сніговик, Зима, Весна, Корівонька розважали дітей протягом усього заходу та заохочували їх до участі у спортивних естафетах.
Діти залишились сповнені гарних вражень після розваги та скуштували смачних млинців!

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди на сцене, ребенок и на улице

На данном изображении может находиться: 12 человек, люди стоят

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, ребенок и на улице