Загострення епідеміологічної ситуації з кору в місті

У зв’язку з загостренням епідеміологічної ситуації з кору, на виконання листа відділу охорони здоров’я Сумської міської ради від 01.04.2019 року         № 24.01-07/435 управління освіти і науки пропонує здійснити наступні заходи:

не допускати відвідування закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти дітьми, які не отримали профілактичні щеплення проти кору згідно календаря щеплень;

проводити інформаційну роботу з батьками вихованців, учнів щодо необхідності вакцинації дітей;

співпрацювати з міськими лікувально-профілактичними закладами щодо інформування батьків та педагогічних колективів з питань вакцинопрофілактики;

максимально можливо ізолювати групу (клас), в якому виявлено захворювання на кір, від іншого колективу на 21 день.