Музична розвага «Великдень зустрічаємо, радіємо, співаємо»

З метою вшанування найвеличнішого християнського свята Великодня, розширення та поглиблення знань дітей про Великодні свята (обереги, символи), виховання поваги до традицій свого народу в Сумському ЗДО № 33 «Маринка» було проведено музичну розвагу «Великдень зустрічаємо, радіємо, співаємо», організовану музичним керівником Потаповою О.В. та вихователями Колесник Т.Є., Чухно Т.В. з дітьми середнього дошкільного віку «Ромашка».
Дошкільники показали свої співочі й танцювальні вміння, творчі здібності, зрозуміли всю значущість свята Великодня та залишились в емоційно-піднесеному настрої після проведеного заходу.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди танцуют, люди стоят, ребенок и в помещении

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди сидят, люди стоят, ребенок, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 22 человека, в том числе Татьяна Чухно, люди улыбаются, в помещении