Музична розвага до Великодня та Дня матері «Чорнобривці для матусі»

Перший подарунок, який дає нам мати – це життя, другий – любов, і третій – розуміння. (Д. Брауер).

З метою вшанування свята Великодня, виховання любові та поваги до матері, формування усвідомленого розуміння значущості мами в житті дитини в Сумському ЗДО № 33 «Маринка» було проведено музичну розвагу «Чорнобривці для матусі», організовану музичним керівником Ксенженко Н.Д. та вихователями Лаврик Л.П., Папушенко Т.Ю. з дітьми молодшого дошкільного віку «Соняшники».
Зворушлива розвага залишила приємні спогади в серцях дітей та батьків.

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди на сцене, люди стоят и ребенок

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, цветок

На данном изображении может находиться: 25 человек, в том числе Антонина Зинченко, люди улыбаются, люди стоят, люди на сцене и ребенок