«Тиждень безпеки дитини» з 13 по 17 травня 2019 року в закладі дошкільної освіти

Шановні батьки!

З 13 по 17 травня 2019 року в закладах дошкільної освіти проходитиме . Майже кожен день буде присвячений тій чи іншій ситуації, у яку може потрапити дитина, коли дорослі залишають її без догляду.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки на дорозі – першопричина сумних та трагічних наслідків.

То ж дбаймо про безпеку наших дітей. Ваш приклад – взірець для малечі. Необхідно давати дітям чіткі міцні знання, формувати вміння та навички чітко діяти в надзвичайних ситуаціях.

Пам’ятайте, що життя дітей залежить від нас, дорослих.

Сподіваюся, що ми зробимо все, аби наші діти росли розумними, добрими і здоровими.

Сумський міський голова                                 О.М. Лисенко