Зустріч дітей з інспекторами управління патрульної поліції

У рамках Тижня безпеки дитини 13 травня 2019 року для дітлахів груп старшого дошкільного віку «Волошка», «Казка» та груп компенсуючого типу «Веселка», «Калинка» було організовано цікаву зустріч з інспекторами управління патрульної поліції в Сумській області: Красовською Оксаною Геннадіївною та Кісільовою Ольгою Сергіївною.
Поліцейські провели бесіду з дітьми про дорожні знаки, розповіли про безпеку на дорозі, вдома, на вулиці, основні правила дорожнього руху. Але найбільше дітям сподобалось побувати в службовому автомобілі, спробували включити мигалки та сирени.
Дошкільники були в захваті від такої зустрічі! Дякуємо представникам патрульної поліції за участь в популяризації правил безпечної поведінки дітей!