Відправляємось в «Подорож на Гаваї»

Гавайські острови – чудове місце для відпочинку та розваг. Ну хто не мріяв відпочити на Гаваях… Гаваї – це справжня мрія: відпочинок на островах, екзотичні фрукти, неймовірні пейзажі та блакитні води Тихого океану.
Сьогодні діти груп старшого дошкільного віку «Казка», «Волошка» відправились у подорож на Гаваї, узявши участь у музично-спортивній розвазі.
Метою розваги стало ознайомлення дітей з гавайськими традиціями, особливостями гавайського одягу; спонукати дошкільників до участі в іграх, естафетах, танцях; створити радісний настрій у дітей; виховувати дружелюбніть, повагу до інших народів.
На Гавайському острові дітям не прийшлось сумувати, адже їх чекали запальні таночки, ігри та різні естафети. Веселий Пірат та чарівні гавайські дівчата весь час підтримували гарний настрій у дітей протягом усього заходу.
Діти отримали море позитивних вражень після проведеної розваги.