Музична розвага «Наші діти – наші квіти»

Літо – найвеселіша для дітей пора року. Це час відпочинку, оздоровлення та цікавих розваг. Педагоги дошкільного закладу намагаються зробити відпочинок дітей цікавим та різноманітним.
4 червня 2019 року для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку груп «Барвінок», «Зірочки», «Ромашка», «Казка» було проведено музичну розвагу «Наші діти – наші квіти». Метою розваги стало створити радісний настрій, спонукати дітей до активної участі в іграх, отримувати задоволення від співу, участі у спонтанних таночках, з використанням знайомих танцювальних рухів; розвивати уяву, фантазію; виховувати почуття співпереживання, доброти, дружби.
Протягом всього заходу дітей розважали чарівне Літо-літечко, яке нарешті завітало в гості до діток, та завзятий Лісовичок. До уваги дітей були представлені цікаві ігри, таночки, естафети.
Діти залишились в емоційно-піднесеному настрої та сповнені гарних вражень після проведеної розваги.