Майстер-клас з хокею на траві від тренерів Бондаренко Інни Миколаївни та Бондаренко Євгена Михайловича

Щоб здоровим, сильним бути,
Треба нам про сум забути.
Спортом треба всім займатись
І частіше усміхатись!

Олімпійський тиждень закінчився цікавими хокею на траві від тренерів Бондаренко Євгена Михайловича та Бондаренко Інни Миколаївни. Учасниками майстер-класів стали діти групи старшого дошкільного віку «Ромашка».
Дошкільнята мали змогу виконати ритмічну розминку, навчитися користуватися ключками для гри в хокей, позмагатися в даному виді спорту.
Дітлахи залишились в захваті! Дякуємо тренерам за незабутні враження!

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, обувь, дерево и на улице
На изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, дерево и на улице
На изображении может находиться: 8 человек, в том числе Татьяна Чухно, люди улыбаются, люди стоят, дерево, шорты, ребенок, обувь, на улице и природа