This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Зустріч дітей з інспекторами управління патрульної поліції

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності для дітлахів груп середнього дошкільного віку компенсуючого типу «Веселка», «Калинка» та групи старшого дошкільного віку «Бджілки» було організовано цікаву зустріч з інспекторами управління патрульної поліції в Сумській області: Красовською Оксаною Геннадіївною, Кісільовою Ольгою Сергіївною та Лагутою Євгенією Вікторівною.
Чарівні поліцейські провели бесіду з дітьми про дорожні знаки, розповіли про безпеку на дорозі, вдома, на вулиці, основні правила дорожнього руху, організували сюжетно-рольову гру «Дорожній рух». Але найбільше дітям сподобалось побувати в службовому автомобілі, спробували включити мигалки та сирени.
Дошкільники були в захваті від такої зустрічі! Дякуємо представникам патрульної поліції за участь в популяризації правил безпечної поведінки дітей!

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Елена Корнилова

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, часть тела крупным планом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *