Зустріч дітей з інспекторами управління патрульної поліції

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності для дітлахів груп середнього дошкільного віку компенсуючого типу «Веселка», «Калинка» та групи старшого дошкільного віку «Бджілки» було організовано цікаву зустріч з інспекторами управління патрульної поліції в Сумській області: Красовською Оксаною Геннадіївною, Кісільовою Ольгою Сергіївною та Лагутою Євгенією Вікторівною.
Чарівні поліцейські провели бесіду з дітьми про дорожні знаки, розповіли про безпеку на дорозі, вдома, на вулиці, основні правила дорожнього руху, організували сюжетно-рольову гру «Дорожній рух». Але найбільше дітям сподобалось побувати в службовому автомобілі, спробували включити мигалки та сирени.
Дошкільники були в захваті від такої зустрічі! Дякуємо представникам патрульної поліції за участь в популяризації правил безпечної поведінки дітей!

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Елена Корнилова

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, часть тела крупным планом