Інформація, що оприлюднюється за рішенням закладу освіти або на вимогу законодавства

СУМСЬКА    МІСЬКА     РАДА

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

вул. Харківська, 35, м. Суми, 40024, тел., факс (0542) 32-78-05;

E-mail: :   osvita@smr.gov.ua

НАКАЗ

29.05.2020                                                                                               № 262

Про відновлення освітнього процесу

у закладах дошкільної освіти Сумської

об’єднаної територіальної громади після

послаблення протиепідемічних заходів

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року       № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та етапів послаблення протиепідемічних заходів», Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби», рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.05.2020 року № 13, рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 26.05.2020 року № 290 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.03.2020 № 172 «Про заходи під час карантину щодо запобігання розповсюдженню на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами)

НАКАЗУЮ :

1. Відкрити з 01.06.2020 року у закладах дошкільної освіти Сумської міської об’єднаної територіальної громади чергові групи (норма 15-20 осіб), для дітей із родин, в яких працюють обоє батьків, за наявності довідки від роботодавця.
  2. Забезпечити виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби», на період дії карантину.
  3. Приймати дітей до закладу дошкільної освіти за наявності: довідкипро епідеміологічне оточення, довідки з інформацією про стан здоров’я дитини та можливістю відвідування закладу дошкільної освіти, на період дії карантину.
  4. Залучати до роботи працівників закладів дошкільної освіти, що мають довідку від лікаря, з яким укладена декларація або заповнили Опитувальник для працівників про самопочуття з метою протидії  поширенню коронавірусу (COVID-19).
  5. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста управління освіти і науки Сумської міської ради Корж В.Г.

Начальник управління освіти і науки                                    А. М. Данильченко

Управління освіти і науки Сумської міської ради надсилає до відома та виконання лист Міністерства освіти і науки України від 27.04.2020 №5/282-20 «Про відзначення у 2020 році Дня охорони праці».

Управління освіти і науки направляє для ознайомлення та використання в роботі лист Міністерства освіти і науки України від 23.04.2020 № 1/9-219 «Щодо організації роботи закладів дошкільної освіти під час карантину».

На виконання листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації від 27.03.2020 року № 03.1/248  управління освіти і науки Сумської міської ради направляє для використання в роботі «Рекомендації для підприємств та роботодавців для запобігання поширення COVID-19» та «Рекомендації для осіб, з підозрою або COVID-19, які перебувають вдома у самоізоляції».