Музична розвага «ЯРМАРИНКА» в групах старшого дошкільного віку «Барвінок», «Соняшники»

Жодна пора року не дарує нам стільки краси, як осінь. Крім того осінь-чарівниця радує нас щедрим урожаєм та цікавими розвагами.

З метою вшанування українських народних традицій та звичаїв, створення бадьорого, емоційно-піднесеного настрою в дітей, заохочення їх до виконання пісень відповідної тематики, танцювальних рухів, участі в народних іграх у дошкільному закладі відбулася музична розвага «ЯРМАРИНКА» для груп старшого дошкільного віку на свіжому повітрі з дотриманням карантинних обмежень.

Сценарій розваги розроблено музичним керівником Ксенженко Надією Дмитрівною у співпраці з вихователями груп Куксенко Наталією Григорівною, Лаврик Ларисою Павлівною.

Лунала дзвінко музика, діти виконували народні пісні й таночки, грали в українські народні ігри.

Дітлахи отримали багато позитивних вражень, залишились в чудовому настрої після проведеного заходу.