Музична розвага «Щедра Осінь-чарівниця» в групі середнього дошкільного віку «Казка»

З метою створення позитивного настрою у дітей, розвитку уваги, пам’яті, мислення, орієнтування у просторі, виконання ритмічних рухів під музику, вміння імпровізувати у таночках та іграх, виховання у дошкільників морально-естетичних почуттів у групі середнього віку «Казка» було проведено музичну розвагу «Щедра Осінь-чарівниця».

Неймовірна красуня Осінь завітала в гості до дітлахів. Малята охоче зустріли Осінь-чарівницю, весело співали, грали, танцювали.

Діти показали свій артистизм, неабияку майстерність при виконанні пісень, таночків, різноманітних ігор на осінню тематику.

Музична розвага принесла дітям  багато радісних хвилин, позитивних емоцій. Захід пройшов яскраво, весело і радісно завдяки тісній співпраці вихователів та музичного керівника.

Осінь, осінь, листопад,
Жовте листя стелить сад.
Хмари небо затягли,
Вітер віє з-за гори,
Ходить осінь листопадом,
Жовте листя стелить садом.

Водить осінь хороводи

То із листя, то з дощів.

На прогулянку виходять

Парасолі і плащі.