Підсумки онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками за темою «Новий рік чарує всіх, розсипає щедрий сміх»

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СУМСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОК) № 33 «МАРИНКА» м. СУМИ, СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Котляревського, 2, м. Суми, 40002, тел. (0542) 61-82-57;

E-mail: sadik-marinka33@ukr.net

НАКАЗ

04.01.2021                                                                                                        № 10

Про підсумки онлайн-конкурсу

спільних робіт дітей з батьками за темою

«Новий рік чарує всіх, розсипає щедрий сміх»

Відповідно до плану роботи закладу на 2020 – 2021 навчальний рік, з метою естетичного розвитку дошкільників, розкриття творчого потенціалу дітей та батьків з 1 по 18 грудня 2020 року було проведено онлайн-конкурс спільних робіт дітей з батьками за темою «Новий рік чарує всіх, розсипає щедрий сміх».

У конкурсі взяли участь 13 груп, з них 3 групи раннього віку та 10 груп дошкільного віку. На розгляд журі було подано значну кількість новорічних поробок, які вражали своєю оригінальністю, креативністю, естетичністю у доборі кольорів та матеріалів.

Разом з тим виявлено, що не всі конкурсні матеріали відповідали умовам конкурсу, естетиці оформлення, деякі новорічні композиції були занадто перенасичені, відсутні рецепти печива, процеси виконання роботи.

За результатами конкурсу, журі визначило:

1. Визнати переможцями у номінації «Святковий віночок» та нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

родину Прийменка Ярослава (група раннього віку «Капітошка»).

родину Белоусова Матвія (група раннього віку «Гномики»);

родину Мітіна Гордія (група раннього віку «Гномики»);

родину Драги Іллі (група раннього віку «Метелики»).

родину Скрипченка Тимура (група раннього віку «Капітошка»);

родину Степаненка Олександра (група раннього віку «Гномики»);

родину Авраменка Олега (група раннього віку «Гномики»);

родину Довгопола Данііла (група раннього віку «Гномики»).

1. Визнати переможцями у номінації «Новорічний чобіток» та нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

родину Лисенка Євгенія (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»).

родину Бєлоуса Матвєя (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»);

родину Лойченка Євгенія (група молодшого дошкільного віку «Бджілки»);

родину Никоненко Варвари (група молодшого дошкільного віку «Ромашка»).

родину Пабат Аріни (група молодшого дошкільного віку «Зірочки»);

родину Дябелко Анни (група молодшого дошкільного віку «Ромашка»);

родину Мухи Матвія (група молодшого дошкільного віку «Ромашка»).

1. Визнати переможцями у номінації «Найкращий символ Нового року» та нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

родину Головченко Аріни (група середнього дошкільного віку «Казка»);

родину Крупської Діани (група середнього дошкільного віку «Казка»).

родину Гаранжи Кіріла (група середнього дошкільного віку «Казка»);

родину Чистякова Павла (група середнього дошкільного віку «Казка»);

родину Безрука Олександра (група середнього дошкільного віку «Казка»).

родину Олексенка Сіона (група середнього дошкільного віку «Казка»);

родину Жук Олександри (група середнього дошкільного віку «Волошка»);

родину Пахненка Владислава (група середнього дошкільного віку «Волошка»).

1. Визнати переможцями у номінації «Печиво для Святого Миколая» та нагородити Грамотою дошкільного навчального закладу:

за зайняте І місце:

родину Бережного Кіріла (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом старшого дошкільного віку «Калинка»).

родину Мухи Поліни (група старшого дошкільного віку «Барвінок»);

родину Макаренко Євангеліни (старшого дошкільного віку «Соняшники»);

родину Могиленко Вероніки (старшого дошкільного віку «Барвінок»).

родину Ріпи Альбіни та Дем’яна (група старшого дошкільного віку «Барвінок»);

родину Бозіяка Максима (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом старшого дошкільного віку «Калинка»);

родину Недайхліба Михайла  (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Веселка»);

родину Парфило Аліни (різновікова спеціальна група для дітей з порушенням мови з пріоритетом середнього дошкільного віку «Веселка»).

1. Нагородити Подякою дошкільного навчального закладу за креативний підхід до оформлення новорічної поробки родину Опімах Софії (група старшого дошкільного віку «Дзвоники»).
  2. Нагородити Грамотами дошкільного навчального закладу батьків: Беспалу Світлану Іванівну (група «Калинка»), Булавінову Наталію Олександрівну (група «Барвінок»), Юрченко Артема Олександровича (група «Капітошка») за оригінальне оформлення групових презентацій, відео-роликів до онлайн-конкурсу «Новий рік чарує всіх, розсипає щедрий сміх» та активну участь в освітньому процесі закладу.

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. 1. Вихователю-методисту Гарбузовій Н.О.:

1.1. Довести до відома педагогічних працівників закладу інформацію про підсумки проведення онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками за темою «Новий рік чарує всіх, розсипає щедрий сміх» на педагогічній годині.

До 04.01.2021 року

1.2. Розмістити інформацію про результати конкурсу на Інтернет-сайті, фейсбук-сторінці закладу.

До 04.01.2021 року

1.3. Зняти з контролю наказ закладу дошкільної освіти «Про проведення онлайн-конкурсу спільних робіт дітей з батьками за темою «Новий рік чарує всіх, розсипає щедрий сміх»  у зв’язку з повним обсягом його виконання.

1. Контроль за виконанням наказу покласти на вихователя-методиста Гарбузову Н.О.

Завідувач                                                                                                О.П. Шрамченко

З наказом ознайомлена:

_______  _________ Н.О. Гарбузова