У «Маринці» 45-річний ювілей!

Дитячий садок — це місце, з якого починається життя. Це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.

26 лютого 2021 року Сумський дошкільний навчальний заклад       (ясла-садок) № 33 «Маринка» святкує 45-річний ювілей.

45 років тому дошкільний навчальний заклад № 33 «Маринка» відчинив двері першим своїм вихованцям. За ці роки з привітних стін закладу у шкільне життя, а потім у дорослий світ, вийшли тисячі вихованців. Одні покоління змінювали інші, проте сам дитячий садочок анітрохи не постарів, навпаки, розквітнув, накопичивши солідний педагогічний досвід та авторитет.

Нині кожна група тут – це комфорт і затишок, неповторний куточок іграшок і природи, чарівний світ книги та освітній простір, де кожен малюк може обрати собі заняття до вподоби.

Педагоги закладу завжди ідуть в ногу часом, постійно підвищують свій професійний рівень, дають ґрунтовні знання дітям.

Усі ці 45 років у дитсадку № 33 «Маринка» робили все, аби заклад був затишним для малюків. Своєю турботою педагоги зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого та прекрасного, і любові цієї їм вистачає на кожну дитину.

Дуже гарна традиція – відзначати день народження свого дитячого садка. Адже діти – це наше майбутнє, для них ми повинні жити, творити, дарувати їм щастя!

Розквітай наш дитячий садок-

Світлих мрій і надіїї світлиця.

Нехай сяють усмішки дітей,

Тепле сонце рум”янить їм лиця.

Хай щасливою буде сім”я ,

І багатою-кожна родина,